Göğüs Ucu Çatlaklarını Önlemek İçin Erken Davranmak Gerekiyor

sanırım 7. ayda kullanılmaya başlanılıyor. Lansinoh göğüs ucu kremi. silmeyede gerek olmuyormuş. Herkes bu kremi tavsiye ediyor.

bende dr arkadaşımdan göğüs ucu çatlağının tek sebebinin emzirmeyi bilmemek olduğunu öğrendim.sadece göğüs ucu değil o kahverengi kısmı ile beraber vermek gerekliymiş.hatta ağzına tepeceksin diye açıkladı.

ben 5. aydan beri düzenli olarak göğüsler için kullanılan bir krem sürüyorum kahvverengi bölgeye ve ucuna gayet de memnunum masaj yaparak tatbik ediyorum zira mercimek tanesi gibi göğüs ucuyla zor emziririm ha gayret:)))
mustela göğüs kremi kullanıyorum

ben bir kaç eczaneye sordum lansinoh yoktu,önceki bebeğimde ise garmastan ve adını hatırlamadığım bir kremi karıştırıp sürmüştüm iyide gelmişti.bu sefer kısmet olursa önceden alıp sürmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar annem abime hamileyken dedem büyüklerinden duyup anneme alıp getirmiş düşünün yıllar yıllar evvel.badem yağını hamileliğin son aylarında göğsüne sürmeye başlıyorsun ve her emzirmede ama tatlı badem yağı.ne göğsünde yara oluyor ne de bebeğin ağzında pamukçuk.annem hep derdi ikinizdede sürdüm sizde pamukçukta olmadı bende yara da diye.görümcelerimde uyguladı sonuç ii.bende başlıycam sürmeye.aklıma gelmişken pişik içinde piyasadaki ürünler yeterli olmuyormuş hani şu bildiğiniz uyduruk tüpte yağlı arko krem var ya yeşil olan işte onu sürünce devamlı her alt açmadan sonra bebekte pişik olmuyor.yeğenimize ne yaptıysak olmamıştı annem defalarca söyledi dinlemediler almadıkları ürün kalmadı en sonunda baş edemeyince denedi abimle r ve sonuç mükemmel.bebiş rahatladı.bu da aklınızda olsun hamişler...

hamileler :CüvCüv: çok komik geliyor bu kelime ya ha-mi-le :roflol: ayyy bu arada hamiş kardeşlerim benim göbek iflas durumunda bari göğüsleri kurtarsak

X