Göğüs şişliği ve hassasiyeti yaşıyorum.Hamile olabilir miyim ?

brrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2010
181
1
benim regılım genelde aksamaz 5inden 5ine olurum tabi herkes gibi bende bebek istiyorum bu ay hesaplamalarıma göre 23 25 26 yumurtlama tarihleri ve 22sinde gögüslerim şişti çok sızladı ve kasıklarım çok ağrıdı hasta olacam sandım 23üde devam etti ve 22sindede 23ündede ilişki oldu bugün çok hafif gögüslerim sızlıyo sizce bir anda gögüs şişligi ve hassasiyeti neden olmuştur yumurtlamadan mı kaynaklanmıştir anladım ilk defa böyle birşey yaşadım sizlere sormak istedim

aynı durum bendede sözkonusu bende 2 sinde regli oldum ve 13 de doktora gittim yumurtam vardı gün aşırı ilişkiye girin demişti doktor şuan ne durumda çok merak ediorum açıkcası :)

aynı durum bendede sözkonusu bende 2 sinde regli oldum ve 13 de doktora gittim yumurtam vardı gün aşırı ilişkiye girin demişti doktor şuan ne durumda çok merak ediorum açıkcası :)

inan bende çok merak ediyorum inşallah 5inde hastalanmam yumurtlama takibi için mi gitmiştin doktora

bende meraktan çatlıyorum ayın 21inde yumurtladım 18 21 22 ilişkiye girdim devamlı bi halsizlik var bacaklarım çok halsiz havalardan dolayı galiba ama kafam hemen gebeliğe gidiyor akıntımda var işte böyle olunca hemen acaba olabilirmi tutmuşmudur diyorum haziranın 3ü adet günüm beklicem artık hepimiz hamileyizdir inş.

inşallah canım inan bende merak ettim şimdi haber vermeyi unutma olur mu?

Bende de bebek düşünmeden önce böyle sorunlar yoktu 4ayda yani bebek düşündüğüm 4.ayda aynı oldu bende de ilk defa hamileyim sandım ama değilmişim tabiki şimdi 15aydır uğraşıyoruz ve pko hastası olduğunu öğrendim pko hastalarının yumurtlama zamanı göğüsleri şişmeye başlarmış ve ağrılar da ondan oluşmuş birde prolaktin hormonu yüksek olanlarda bende iki problem de var ağrı da oluyor artık genelde

canım bu hastalıgı pek bilmiyorum biraz açıklarmısın ben korunmak için 9ay önce 3aylık olan iğneden vurdurmuştum etkisi geçeli 6ay oldu ve 3aydır çocuk istiyoruz ve ignenin etkisini vucudum ancak atabildi şuan düzenli herşey ve buay ilkdefa 2günlük gögüslerm agrıdı ve geçti genelde hastalanmama 4gün kala ağrımaya başlardı bian böyle birşey olunca şaşırdım ve şimdi siz pko diyince anlamadım iyimi kötümü

evet yumurtlama takibi için gitmiştim doktora bakalım ne olucak :) son 2 gün inş hepimiz hamileyizdir...

inan bende çok merak ediyorum inşallah 5inde hastalanmam yumurtlama takibi için mi gitmiştin doktora

evet yumurtlama takibi için gittim canımm çok heycanlıyım bende biraz adet belirtilerim var şişkinlik baş ağrısı ama bilemiorum evde yapılan testlerle şimdi çıkarmı acaba buarada sen doktora gittin mi?

Şöyle canım ne iyi ne de kötü şöyle iyi küçük ilaç tedavileri ile düzene sokuluyor pko polikistik over yani yumurtalık tenbelligi

evet yumurtlama takibi için gittim canımm çok heycanlıyım bende biraz adet belirtilerim var şişkinlik baş ağrısı ama bilemiorum evde yapılan testlerle şimdi çıkarmı acaba buarada sen doktora gittin mi?

bu ay bende doktora gidecem hasta olmazsam tabi inşallah hamileyizdir benim şuan akntım çok fazla bakalım olmayız inşallah olursam bu ay bende gidecem doktora sen nezaman doktora gittin regılın bittikten sonramı bitmeden öncemi

hastalanmazsan yap canım testi şimdi çıkacagını sanmıyorum

canım ben dayanamadım 2 gün önce akşam saati test yaptım negatif çıktı her zamanki gibi ama adetime 2 gün kaldı belirtilerim devam ediyor bekliyorum umutla.

canım belki geç döllenme oluşmuştur bekle bakalım çıkar inşallah benimde ayın 5i bakalım nolacak

canım ben adet oldum
inş sen olmazsın hamilesindir.

hadi ya inan bende umutluydum olur diye üzülme canım vardır bir hayır nşallah bu ay o güzel haberi verirsin ben pek umutlu degilim ama 2gün kaldı olmama bakalım bende ne olacak zaten olursam doktora gidip takibe başlayacam buarada birşey sorayım sen hastalıgın bitincemi doktora gittin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…