göğüs sıkılaştırmak için öneriler

endozlem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
297
5
malum hamilelik ve emzirme sonrası göğüslerde ciddi tahribatlar oluşuyor
bu konuda benim yaşadığım sıkıntılar
1- sarkma emzirme dönemi bitince göğüslerim adeta söndü ve bunedenlede sarktılar
2- yine sönme dolayısı ile göğüs derim kırıştı büzüştü
yani kısaca nine memelerine benzedi

bununla ilgili araştırma yapıyorum sürekli
göğüs nasıl tekrar sıkılaşır , dikleşir ve derisi gerginleşir diye. bunu sağlamanın birkaç yolu var

egzersiz,soğuk su ,masaj ve kremler-jeller bide masaj aletleri var tabi
şimdi burda egzersiz soğuk su ve masaj kısmını hemimiz az çok biliyor ve uyguluyoruz. ama benim kremler ve masaj aletleri konusunda kafam baya karıştı ve bu konudaki önerileri ve yardımları bekliyorum. tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim. kullandığınız ve ssonuç aldığınız ürünlerle ilgili.

Kış aylarındayız biliyorum zor olcak..Zaten güzelleşmek hiç kolay değil =) sıcak duşun ardından göğüslerine soğuk su tut ve haftanın 1-2 günü kahve ile ovalayarak masaj yap.. tabi en etkili yöntem ise egzersiz internette göğüs toparlayan ve dikleştiren hareketler var onlara bi bak istersen..

masaj aletleri çok güzel sonuç verir fakat krem işine bulaşrk paranı yazık etme

Soğuk su ve egzersizi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum .
birkaç yerde okudum kremler ve kelle ilgili bazıları ise yarıyor yazmis o kafam karıştırdı. Bide benim krem kullanmak istemem diklestirmek degilde daha çok o deride kırışma yuzunden belki çare olur diye dusundum.
Peki masaj aletleri ise yarayabilir demişsin varmı bildiğin masaj aleti

kahve ile daireler çizeceksin alt kısımlrdan basınç uygulayacaksın.Doğal yöntem olarak yeşil çayı biliyorum sıkılaştırma etkisi var sıkılaştırırsan daha gergin durur yeşil çayı kaynatıp ılımasını bekle duştan sonra göğüslerine dök ve kurumasını bekle aynı zamnda iç. gerçekten dzenli yapasan etkisini görürsün ben aksattım ama devm edicm..

Bende ikinci doğumumu yaptım ve kızım artık 3 ay sonunda emmeyi bıraktı. Araştırdım ve sonunda toparlayıcı bir jel buldum bugün ilk defa duştan sonra denedim. Egzersizle beraber kullanınca sonuca daha çabuk ulaşırsın diye düşünüyorum. Adı ELANCYL SERUM

Arkadaşlar, güzel yöntemler önermişsiniz, kahve ile masaj, soguk su ve yeşil çay... deneyeyim bir. umarım işe yarar... doğum ve sonrasında süt dönemi derken memeler göbeğimde, her zaman dik olur hiç sarkmaz sandığım memişler artık südyen takmak bile zor geliyor sırtımı agrıtıyor sanki yerden toparlıyorum .. neyse umarım biraz olsun düzelirler

Bionike in bir urunu ile egzersiz yaptim,cok ise yaradi...egzersiz bandi ve dumbell ile calistim...eskisine dondu..

Egsersiz bandı dediğin kodu bandı mi? Dumbellerle yatarak mi kollarını aç kapa yaptın?? Bionike bir ürün peki neden sarkmıştı sorması ayıp?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…