gögüs sarkmasına fındık yagı kullanıp sonuc alanlar

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
mrh arkadaslar bugün aktardan fındık yagı aldım daha önce forumda okumustum fındık yagının sıkılastırdıgını deneyen arkadaslar varmı acaba burda birlikte sonucları yazsak:KK54:

mrh arkadaslar bugün aktardan fındık yagı aldım daha önce forumda okumustum fındık yagının sıkılastırdıgını deneyen arkadaslar varmı acaba burda birlikte sonucları yazsak:KK54:

Evet ben fındık yağı kullandım. Gerçekten çok memnun kaldım. ama hergün mutlaka hergün yatmadan önce uygulamak şart ve asla sutyen takmadan yatmayın. göğüs sıkılaştırıcı ürünler de tavsiye edebilirim ama.

ne kadar sürede sonuc lamaya basladın canım sen birse sarkma dereceside önemli cocuk falan oldugunda kilo alıp vermeye göre daha cok deforme oluyor ben südyensiz yatıyorum hep daha önce forumda gögüs kanserine vs neden oldugu hakkında birsey okumustum rahatsızda ettiği için kullanmıyorum iki yıldır falan
ama doktorlarım videolarında gecede takılması gerektiği ve üzerine yatılmamasını söylüyordu

Ben de burda okuduktan sonra tam 3 ay kullandım.Kullanırken biraz sıkılaştırıcı etkisi var ama bırakınca etkisi tamamen gidiyor.Bence kalıcı değil.Hiç boşuna zahmet çekme derim.

kullanmasına kullanıcam ama fındık yagını kirpik kas için öneriyorlar bide tüylenme sorunu cıkarsa diye korkuyorum:26:

Son düzenleme:
ben yaklaşık 10 gündür her gece yatmadan evvel uyguluyorum masaj yaparak. ama bi tık bile sertlik göremedim halen. hikayeymiş yani.

X