Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gögüs Ölcüsü !

ZeycanTasarim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
599
1
Kizlar uzun zamandir su Konuyu acmak istedim kismet bugüneymis...
dogru gögüs ölcmesini cogunuz biliyorsunuzdur fakat yanlis aktariyorsunuz misal gögüsünüz kac diyince cogumuz 75 yada 80 diyor ona göre kücük yada büyük gögüs degerlendiriyoruz 90 diyenede Kocamann diyoruz...
halbuki gögüsümüzün büyüklügünü bu 75 80 85 90 ölcüleri belirlemiyor bu ölcüler bizim gögüs altimizi belirliyor ve bu bizim yapili olup olmadigimizi gösteriyor ! Bir kilolu hatun asla 75 beden degildir 90 falandir buda gogusu bûyûk anlamina gelmedigi gibi zayiflarinda bedeni asla 90 degildir 75 - 80 dir buda hemen kucuk gogus anlamina gelmiyor
gögüsümüzün büyüklügünü a b c d cuplari belirliyor

nerdeyse cogumuz bunu bilmedigi icin bikerelik su konuyu acip herkesi aydinlatmak istedim

Dogru gögüs ölcmeyle ilgili bi foto buldum onu paylasiyorum burdaki cizgili olan bölgeleri ölcüyoruz sonra asagidaki tabelaya göre cuplarimizi ve gögüs alt cevresini belirliyoruz

sonra matematige gecip gögüs üstü eksi (-) gögüs alti = gögüs büyüklügü ediyor ! buda cup ölcümüzü belirliyor

gögüs üstü : 86
gögüs alti : 76

--------------------------------------------------------------------

Sütyen tabelamiz

6,5 cm den küçük ise A cup

6,5-13 cm arası ise B cup

14-19,5 cm arası ise C cup

19,5-26 cm arası ise D cup

26 dan büyük ise D cup olarak tanımlanır.

Meme altı çevresi

70 cm. ve altı 70 Beden

71-75 cm.arası 75 Beden

76-80 cm. arası 80 Beden

81-85 cm.arası 85 Beden

86-90 cm arası 90 Beden

91-95 cm.arası 95 Beden

Son düzenleme:
Gögüs çevrem 86 çıkıyor göğüs altım 76. Buna göre 80 B giymem lazım ama 70 B olmuyor daha..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…