Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Arkadaşlar burada Teoman Doğan'a göğüs küçültme ameliyatı olan varmı.Acaba raporla gelen hastanın göğüs küçültme operasyonunu yapıyormu.bir de Teoman beye ameliyat olanlar ne harcadı merak ediyorum genelde araştırdım iyi bir doktor ama sosyete doktoru sanırım muaynehanesi nişantaşındaymış.bilgisi ve tecrübesi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler

çok teşekkürler ilginiz için. ameliyatım olsunhayırlısıyla bir. tek tek ayrıntılarıyla yazarım size eyvahedigeldismile

Canım bence hiç sıkıntı stres yapma biz mutlu olabilmek için bunu yaptırıyoruz demi ağırlıktan kurtulmak için ayrıca kücüüük memelere kavuşacaksın daha neolsun.hayırlı haberlerini bekliyor olcağız.allah yardımcın olsun bol bol dua et bizde senin için etceğiz ayrıca.

Sevgili arkadaşlar ne diycem ya aklıma ne geldi herkes yıl sonu partisi v.s gibi partiler veriyo bizde aralık ayında Ankarada göğüs küçültme ameliyatı olan arkadaşlarla biraraya gelelim diyorum hava atar dedikodu yaparız:)

Süper olur benceee opuyorumnanaktan
Ankarada olduğum için direk atlarım yaniii bendee varımm kaydirigubbakcemile5

kızlar yarın akşam 19:00 da nebil bozdoğan a göğüs küçültme/dikleştirme ameliyatına giriyorum. dualarınızı bekliyorum. çok korkuyorum

hadi hayırlısı canım .. korkma zorlukları var ama gecici istediğin gögüslerin olucak ha birde istediğin tüm kıyafetleri giyebileceksin...

şimdiden geçmiş olsun haırlısıyla git gel...:Saruboceq:

delüler ama ben ocaktan sonra oluam banada b, guzellik yaparsınız gögüslerimizi tokuşturucaz:))sempatiksalakcinni

merhaba ,

bayram tatilinde babannem ve annmle akçaydaydık.

Babbannmin bir arkadaşı yanımıza yaklaşıp bana dediki internette yakup avşar yaz araştır.

Bende biliyorum dedim burunda bir numara olan doktor değil mi dedim evet o ama ben kızımı göğüslrini yaptırdım çok güzel oldu çok memnun seni görünce üzüldüm yaptır demek için geldim dedi :çok üzgünüm:

dışardan demek bu kadar kötü görünüyor ki kadın gelip ameliyat ol dedi senağlama

bende ama çok pahalı bildiğim kadarı ile dedim 12000 tl falanmış dedim yok dedi ben 1 sene önce 40000 e yaptırttım kızımı bu sene olsun 6000 olsun dedi

ben biraz heveslendim ama bakalım

kızlaaaar bugün hastaneden aradılar birisi ameliyatını iptal etmiş boşluk oluşmuş yarın ameliyata girmek istermisin dedi doktor bende tabiki dedim o zaman gel bugün üçe kadar yatışını yapalım hemen dedi gidiyorum bugün yatışım olacak çizimlerim olacak yarın sabah ameliyatta olurum ayyyy çok heyecanlıyım bana şans dileyin dua edin bende size dua edeceğim bir an önce olun diee çok öpüyorum sizi gidiyorum ben şimdik hazırladım bavulumuda hadi kısmetse görüşürüz ben iyi olunca yazarım size öpüyorum hepiniziiiii eyvahedigeldismile opuyorumnanaktan

Canımmmmm bebeğimmmm ayy inan heyecanlandımmmm hadi bakalım kolay gelsin şimdiden güzel haberlerini bekliyoruzz...
Allah yardımcın olsun bitanem öpüyorum... olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

Allah yardimci olsun
insallah ameliyatin guzel gecer bende cok heyecanliyim az kaldi bana pazartesi gunu yatiyorumeyvahedigeldismile

canım korkma az kalmış hazırlıklarını tamamla 1 hafta sonra sende istediğin gögüslere kavusacaksın.

bende hemn olmak istiyorum ama bebeğim çok küçük...
sagol smile beni cesaretlendiroyosunuz tesekkurler
insallah sanada nasip olur guzel goguslere kavusmak bunu ancak ceken bilir

Canım çok sevindim senin adına şimdiden geçmiş olsun allah yardımcın olsun hayırlı haberlerini bekliyor olcağıza.s.

merhaba aralık ayına kadar birçoğumuz ameliyat olup iyleşmiş olcağız kesinlikle bir organizasyon yapalım çok eğlenceli olcak degaje yaka kıyafet giyeriz salına salına yürürüz

şimdiden geçmiş olsun :sm_cool: valla çok sevindim ben

bizde senin için dua ediyoruz ki istediğin ölçülere kavuş mutlu ve mesut ol:Saruboceq:

ameliyat olan ve yeni olmuş herkese geçmiş olsun(darısı başıma)daha önce de sordum yanıtlayan olmadı.ben teoman doağana maeliyat olan varmı varsa maliyeti ve hatta memnuniyetini merak ediyorum.cevaplarsanız sevinirim şimdidan teşekkürler

ayy kızlar kaçtım bu gecelik hastaneden hihihihihih napiim işleri bitirdim akşamüstü doktoruma sordum ben bu gece eve gitsemde yarın sabah gelsem diye oda olur dedi kaçtım bende sağolun kızlar güzel dilekleriniz için yarın 7.30 da beklio doktorum bugün fotoğraf çektiler çizimlerim silinir diye yarına bıraktılar sabah yapacaklar doktorum çok uygun bir hastasın çok güzel olacak merak etme dedi ayyy çok heyecanlıyım yaa bakalım nasıl olacak darısı olmayanların başına kızlar bir kaç güne yazarım görüşürüs canlarımmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…