Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

cnm ya sana bişey soracağım öncelikle sühan hocayı çok iyi olarak bana tavsiye ettiler.sen bekarsın galiba eğer ilerde bebeğin olursa emzirmenle ilgili bi açıklama yaptımı sühan hoca bilgi verirsen sevinirim.

slm kızlar benim annem 6 sene önce boyun fıtığı ameliyatı oldu şimdide bel fıtığı ortaya çıktı aşırı sırt ağrısı var çokta büyük göğüslü göğüslerini küçülenlerin sırt ağrılarının geçiğini duydum eğer öyleyse annemde yaptırmyı düşünüyo birde üniversitelerde yaptıranlar varmı varsa emekli sandığı karşılıyormu ilk önce fiziğemi gitmeliyiz izlenecek yol neler çok karışık oldu ama yardımcı olursanız sevinirima.s.

Açıkçası kaç beden olduğumu tam bilmiyorum. Sporcu sütyeni dışında bir sütyen takmadım ameliyat olduğumdan beri. 90-d kullanıyordum ameliyattan önde doktorum c ye düşeceğimi söylemişti. En yakın zamanda sütyen almalıyım =)

çok geçmiş olsun canım
darısı bana insanşşah nasıl memnunmusun ağrı sancı çok oluyormu???

bebeğim henuz 4 aylık daha küçük buyuzden pek cesaret edemiyorum. acıkcası bana daha cok ihtiyacı var.

Aminn amin ecmain bende inşallah :Saruboceq: 27 ağustosda ameliyat oluyorum canım... yerimseniben

canımm hayırlısı ile ol ameliyatını şimdiden geçmiş olsıun. dilediğin gögüslere kavusursun yüklerinden kurtulursun inşş....

selam kızlar ameliyat olanlara bir sorum var ameliyattan sonra olmayan kıyafetlerin içine girdinizmi?benim dolabımda önü kapanmayan bisürü gömlek var onlara sığarım dimi?Ben de inşallah 10 15gün sonra kurtulacam bunlardan 30yıldır taşıdım yeter artıkkk:)

bıldıgım kadarıyla heyet raporu aldıgında emeklı sandıgı karsılıyo.yanı saglıgına zarar verıyosa.

darisi basina, sadece gece yatarken biraz zorlaniyordum ama artik yan yatmaya basladim, dikis yerleri biraz cekiyor. Gunduz hic agrim olmuyor. Bebegin daha cok kucukmus o yuzden haklisin biraz daha beklemen lazim:ecrin_bebek:

ben bu cuma gunu ilk sudyenimi takmaya basladim ve onceden giymeyi basaramadigim / begenmedigim butun kiyafetlerimin icine giriyorum. Ne kadar kucultulecek peki ?

Aslında daha dr la konuşmadım ama karar verdim 80dd benimkiler.B olsa çokmu küçük olur bilemiyorum düşünme aşamasındayım sanırım ideali c ymiş.seninki ne kadar küçültüldü canım forumu okuyorum bastan beri ama seninkini kaçırmışım.

Benim vucuduma gore inanilmaz buyuklerdi. Markandspencer olculerine gore 32G herhalde 70 G yani E cuplar kucuk geliyordu. Simdi verilen sudyen C ama tam olarak bilmiyorum cunku 1 ay sonra normal sudyen takmaya basyacagim. Su anda goguslerim biraz sis ama 1 ay sonrada C takarim herhalde.CADIARZU
Doktoruna danis o vucut olcune gore hangi beden olacagini soyler. Guzel gunler yakinda senin icin hihoyyyt
Ben inanilmaz mutluyum eski buyuk hallerinden ise dikis izi olmasini tercih ederim.

Arkadaşlar şişli etfal hastanesinde ameliyat olan var mı? Eski sayfalarda vardı sanırım ama bulamıyorum , hangi sayfadaydı hatırlayan var mı aranızda ???????? Yardım lütfen :)

Evet yaptı kesinlikle süt kanallarını kapatmadığını söyledi. İleride anne olduğunda rahatlıkla süt verebilirsin hiç şüphen olmasın dedi opuyorumnanaktan

canımm hayırlısı ile ol ameliyatını şimdiden geçmiş olsıun. dilediğin gögüslere kavusursun yüklerinden kurtulursun inşş....

Çok teşekkürler smile6081. Amin inşallah kurtulurum bu yüklerden biran öncee.. opuyorumnanaktan

Bu yazınızı sonradan gördüm bilmiyorumkismile Çok teşekkürler.. İnşallah hepimiz istediğimiz memişlere kavuşuruz biran önce.. kaydirigubbakcemile2 Sende umarım biran önce kurtulursun.. Çok saoll opuyorumnanaktan

geçmiş olsun canım inş istediğin sonucu almışsındır... eed benimde çocuğum yok henüz :s bir kaç doktor araştırdım bakalım kafama yattı bu ameliyat işi halledicem bu işivereliniortakvereliniortak teşekkür ederim canımbayanssulusmile

slm benim gibi omzunda büyük yük tasiyan arkadaslarzemuszemus ben almanyada yasiyorum sizlerden bilgi almak istiyorum.ameliyatimi ankara yada kayseride olmak istiyorum bana önereceginiz doktorlar varmi.birde benim ölcülerim 85D yani gögüs ölcüm 107.yasim 35 kilom 70 boyum 175.hangi ölcüler bana uygun olur bilgi verirseniz sevinirim.turkbayragi

petal canim nasil gidiyo benim 35inci gunum bugun hersey yolunda ama sislikler daha var insallah zamanla hepsi gececek

Deryam ii olmana çok sevindim inşallah şişliklerde geçer biran önce olumunekankayizsmile Benimde ameliyatıma 21 gün kaldı heyecanla bekliyorum bakalım eyvahedigeldismile

huzunperisi merhaba a.s. Ben Ankarada Gazi Üniversitesinde Prof. Dr. Sühan AYHAN'a ameliyat olucam. İlk başta 185,00 TL muayene ücreti ödedim. 3,500 TL'de ameliyat ücretim. Şuan gögüslerim 110 cm ve 85 DD sütyen kullanıyorum anlayacağın baaayyaaaa büyükleerr aklinialirimsmile Hastanede beklerken 2 kişide doktoruma ameliyat olmuş ve hiç düşünme biz çok memnunuz dediler. Birinin 1 ay olmuştu birininde 5 ay. Zaten annemin çok yakın arkadaşı vasıtasıyla gidiyoruz o da çok memnun 2 tane ameliyat oldu memişlerinden sositososito Ben kendi adıma daha henüz konuşmadım bedenini ama kendim küçücük memişler istiyorum :lepi: Allahın izniyle bugün 21 günüm var ameliyatıma sonra burda paylaşıcam yine tecrübelerimi..
Sevgiler ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…