göğüs küçülmesi

destinychild88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
85
16
Arkadaşlar merhaba.. Benim yaşım 19 boyum 160 kilom ise 50. Göğüslerim 90 civarı. Bedenim ince yani özellikle belim. Spora başlamak istiyorum. Ya pilatese ya da ağırlık antrenmanı ve az miktarda kardiyo yapmak istiyorum ama karar veremedim çünkü göğüslerimin küçülmesinden korkuyorum Bugüne kadar hiç kilo değişimi yaşamadım diyebilirim ama yapım böyle şimdi ben göğüsten de yağ kaybeder miyim?

kilo vermede göğüsten kaybediliyor da kardiyo da kas çalışmada göğüste küçülme olur mu bilemiyorum:26:

kilo vermede göğüsten kaybediliyor da kardiyo da kas çalışmada göğüste küçülme olur mu bilemiyorum:26:

aslında vücudu benim gibi olanlarda kilo vermede de küçüleceğini sanmıyorum..Tabi göğüs bakım kürleri falan var onları yaparlar ve oraya yönelik egzersiz yapmazlarsa bir de kardiyoyu fazla yapmamak gerek...Ama yinede emin olamıyorum. Fikrim pilatese başlamak yönünde aletli pilates istiyorum ama küçülmesini de hiç istemiyorumm

kilo vermezsen kuculmez aksine diklesir. ayrica 90 gogus cevresinin olcusudur, yagdan olusan kisim memedir. onlarin olcusu A B C diye gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…