Göğüs kafesi altı ağrı

Mavisuyum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
64
15
34
Arkadşlar merhabalar benim cok uzun zamandır göğüs kafesimin bitiminde sol kaburgada ağrı gibi bir his oluyor kitap okurken uzanır vaziyette mekik çekerken hissettiriyor kendini dr gittim usg çekildi röntgen falan bırsey yok şükür. Ama bir yılı geçti hala var fizik uzmanına gittim. Karin kaslarından kaynaklı dedi sıkı değil güçlendirmen lazm egzersiz verdi yaptım bir süre ama çok devam etmedim sorma pandemi girdi araya aranızda bunu yaşayan yada sporcu falan var mi yardımcı olur musunuz lütfen

Arkadşlar merhabalar benim cok uzun zamandır göğüs kafesimin bitiminde sol kaburgada ağrı gibi bir his oluyor kitap okurken uzanır vaziyette mekik çekerken hissettiriyor kendini dr gittim usg çekildi röntgen falan bırsey yok şükür. Ama bir yılı geçti hala var fizik uzmanına gittim. Karin kaslarından kaynaklı dedi sıkı değil güçlendirmen lazm egzersiz verdi yaptım bir süre ama çok devam etmedim sorma pandemi girdi araya aranızda bunu yaşayan yada sporcu falan var mi yardımcı olur musunuz lütfen
Merhaba..Benimde sağ kaburgamın alt tarafı ağrıyor hatta sızlıyor batıyor gibi..Yaklasık 2-3 aydır var bu ağrı...Bende bel fıtığıda var.Fizik tedavi görmem lazım.Virüs dolayısıyla hastaneye gidemediğimden evde fizik tedavi hareketleri yaptım bu hareketlerden sonra oldu sanırim..Yada başka bir sıkıntı var o hareketlerden sonrasına mı denk geldi acaba diye düşünüyorum..Sizin geçti mi ağriniz ?Ne durumdasiniz?

X