Göğüs hassasiyeti ve kasıkta batma????

Supermassivebb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
3
0
28
Herkese merhaba
Eşimle çocuk düşünüyoruz ve en son adet bitimim 11 eylüldü ve 12 eylülde korunmasız birliktelik yaşadık. Adet uygulamamdaki tahmini yumurtlama 19 eylüldü ve 17-19 ve 20 tarihlerinde bunu değerlendirdik. Ertesi günü sol göğüs ucumda aşırı hassasiyetim oldu ve daha önce böyle bir şey yaşamamıştım ve korktum. Sol göğüsümde de minik zararsız kistlerim var ve kontrol için doktora gittim şükür bir şey çıkmadı. 3 gündür göğüslerimde şişme var ve özellikle sol göğüsümde damarlar aşırı derecede çoğaldı. Sol kasığımda da 5-6 gündür ara ara batmalar, minik kramplar giriyor. Yumurtlamadan hemen sonra bir şey olmayacağının farkındayım fakat adet sonrası ilişkiden bir gebelik ihtimalim var mı acaba diye buraya sizlere sormak istedim. Adetime henüz 14 gün varken göğüslerim dolgunlaştı, normalde 10 gün kala olurdu bu. Sol kasık ağrısı ve sol göğüs ucunda hassasiyet ve mavi damarlar çıkması haricinde herhangi bir belirtim yok. Sizce ne olabilir?

İkinci yunurtlama olabilir bu arada. Reglinize dört gün kala deneyin ya da geçmesini bekleyin

İkinci yumurtlama dediğiniz tam olarak nasıl oluyor yani 1 ay içinde 2 kere olarak mı? Yumurtlama günümü akıntımdan anlamıştım aslında 18i gibi. hayırlısı bakalım…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…