Göğüs dikleştirici,sıkılaştırıcı krem

edwina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
252
0
Merhaba bayanlar,
Benim göğüslerim kilo alıp-vermeden dolayı biraz yumuşadı,dikliğini yitirdi.
İnternetten kremlere bakıyorum;fakat her yoruma da güvenemiyorum.
Sizin görüşlerinizi almak istedim.Var mı deneyip de memnun kaldığınız göğüs kremleri?

ben clarins aldım ama henüz denemedim sporla birlikte kullnmak istiyorum bakalım.

Son zamanlarda bende de aynı sorunlar mevcut.
İnternette ben de bir çok krem, jel vb. ürünleri araştırdım. Araştırmalarımdan aldığım sonuçlar şunlar:
elancyl fermete bust jel,
allbres göğüs sıkılaştırıcı losyon,
eveline göğüs şekillendirici serum,
bunların hepsi deriyi sıkılaştırmak + içeriden de büyüme yaparak göğüse dirilik vermek için hazırlamışlardır..

Ben Elencly Fermete Bust Jel kullanıyorum. Daha geçen hafta bir eczaneden aldım. 65 TL.
Bununla birlikte bir de Yves Rocher doğal vücut peeling'i aldım. 21 - 22 TL civarında.
Elency'nin kullanma klavuzunda her sabah temiz cilde uygulayınız yazıyor. Çalışan bir bayan olduğum için ben her akşam yapabiliyorum bunu.
Cildimin hem doğal nemine kavuşması hem de temizlenmesi açısından da, her duş aldığımda doğal peelingi kullanıyorum.

Ürünü daha yeni kullanmaya başlamış olmama rağmen göğüslerimde toparlanma hissiyatı mevcut, bu kadar çabuk etki göstereceğini beklemezdim doğrusu.
Yaptığım araştırmalara göre, benim vardığım kanı Elancyl piyasadaki en etkili "toparlama" serumlarından biri.
Eminim daha iyileri de mevcuttur, fakat benim bütçeme göre bunu buldum diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…