ğöğüs çatlğına yararlı bakarmısınız

A

ACELE

Ziyaretçi
arkadaşlar göğüs ucunuz çatlıyorsa eğer ayvayının çekirdeklerini bir fincanda azıcık bir suyla ıslatın 1 gün bekleyin o melhem gibi oluyor onu göğsünüzün ucuna sürün önce biraz yakıyor ama sonra çok iyi geliyor ben denedim bir teyze söylemişti banada zararlı olmadığı için paylaşmak istedim sizlerle öpüyorum hepinizi

canım o hazırladığın şeyi bide yüze sürebilirsin
özellikle boyun bölgesine ...
çok faydalı.....

böyle bir başlık açılmışken yararı olacaksa benimde zararı olmayan ve iyileştirme gücünü gözümle gördüğüm bir bilgi vereyim. bildiğiniz tahinin kavanozda üstte kalan yağ kısmını çatlayan göğüslerinize sürdüğünüzde çok kısa sürede iyi geliyor.özellikle yeni bebeği olmuş ve emziremeyen annelere küçük bir öneri.

sagol cnm ya ıkınızede teşşekürler bu bilgiler mutlaka işime yarıycaktır

arkadaşlar inşallah işinize yarar bu bilgide emzirirken felan rahat edersiniz şimdiden hayırlı bir gebelik hayırlı doğum sağlıklı bebiş diliyorum hepinize

merhabalar.doğum yaptıktan sonra bebek daha emmeden hemen önce göğsünüze kuru soğanı ortadan kesip sürerseniz göğsünüz emdirdiğiniz sürece çatlamaz ve yara olmazmış.ben denedim.çok yararını gördüm.denemenizi tavsiye ederim.

serbay sahi mi süper fikir ...
ben çok çekmiştim göğüs uçlarımdan ....
emzirme saatlerinde hüngür hüngür ağlıyodum...

Kızlar bunlar çok yararlı bilgiler çok sağolun. ayva çekirdeklerinin kabukları soyulacak mı? ben daha 5+5 hft hamileyim ama meme uçlarımda hafiften çatlamalar başladı bu normal mi?

Kızlar bunlar çok yararlı bilgiler çok sağolun. ayva çekirdeklerinin kabukları soyulacak mı? ben daha 5+5 hft hamileyim ama meme uçlarımda hafiften çatlamalar başladı bu normal mi?

normal canım benimde çok çatlıyor yok ayva çekirdeğini öylece koy bir fincana birazda su koy içine az ama 1 gün bekle sonra sür zaten dokununca melhem gibi olduğunu görürsün geçmiş olsun ve güle güle büyüt bebeğini tatlım

X