Göğüs çatlaklıkları

MelekBebek

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
567
181
34
Göğüslerim çok büyük ve sarkmış durumda..çatlaklıklar da var..büyüklüğü kilodan dolayı da bu çatlaklıklar gideceğe benzemiyor..böyle birşey yaşayan oldu mu, yaşayanlar kurtulmak için neler yaptılar yorumlarınızı bekliyorum..Bu arada bebek emzirmedim..ani büyümeden dolayı oldu bu çatlaklıklar.101cm göğüslerim, 85giyiyorum.

benim de var cnm hiç bişey yapmadım ama çok rahatsız oluyorum ama napcam bilmiyorum

o catlaklarla yasayacaginizi kabul edin benimde heryerim catlak icinde krem aldim hergun duzenli kullandim hic bisey degismedi dr.ada gittik bisey yapamayacagini soyledi

bota bella
fulirim
cc bust boobter

gibi ürünler göğsü toparlıyor diyorlar ama bilmiyorum kullanan var mı acaba aranızda??

benimkide sarkmış durumda ve çatlaklar var...
benimki 75..
ama zayıflıktan dolayı oluyor genellikle

rejene diye krem duymuştum reklamında filan göbekteki sarkık çatlakları toparlıyordu hatta çatlak kalmıyodu reklamda:jeyyar: göğüsleride sıkıştırıyodu galiba kullanan varmı rejene?

hızlı değil ..... sadece alıp vermekten oluo çatlaklar....hızlı yada yavaş farketmez sonuçta kilo almışsanız deri gerginleşir..verirsen gerginleşmiş deri büzülür çatlaklar çıkar...su ana kdr bi yöntem bulunamadı çatlaklar için...tedavilerde fasa fiso bence...lazere giden arkadaşım sonuç alamadı...herkeste var çatlak sorun etmeyin...sağlıklı günlerrr

çatır çatır çatlarsınız inş die beddua mı ettiler bize ne senağlama bnde doktora gittim sodum bişey yapılamıyo şuan çatlaklar için dedi..kalçalar bacak yanları diz kapak arkası gögüsler ooofoffff

ya ünlülerin bile gögüslerinde hep çatlak var benimde var ergenlikte olmuştu benimkiler ama soğuk duş etkisini kullanın birde toparlayıcılar sürün göğüsdeki çatlaklar için kullanmadım ama normalde bacaklarımdakiler için contractubex kullandım etkili oldu...

bende de var yaa.göğüslerim zaten büyük bide çatlaklar var..kilo vermekten oldu.biraz küçüldüler benimkiler ve bu seferde çatlaklar oldu..

çatlaklar için maalesef çözüm yok boşuna kremlere para harcamayın.hepsi para tuzağı.
ünlülerde de var,ve bişey yapılamıyo, o cillop gibi görünenlere bakmayın,bisürü makyaj,photoshop vs..

benım uzerime şimşek çakmiş gibi ::::) her tarafım çatlak kilo alıp vermekten oldu

tattlı badem yağıı çatlaklarıı yok edio die duymuştum hiçç denemedim amaaa:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…