Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü hap kullandım

nazlxix1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
361
1
33
Bontavi aldım bi internet sitesinden 60 tl ye. düzenli kullandım sabah akşam aç karına 2 adet içiliyordu.1 ay kullandım ama inanın hiç faydasını görmedim.Sizde bunlara inanıp paranızı boş yere harcamayın.
Ben şu hayıt otunu deneyeceğim 2 tlymiş ve de çörekotu yağını kullanmayı düşünüyorum

herzaman 2. kutu daha etkılı olur ama bende bontavı kılo aldırıcı kullandım bır ay sonra 2. kutuya gectim ve tam 8 kılo aldım vucudum cok guzel oldu balık eti gibi eşimde halımden cok memnun 2. kutuyu denemenı tavsıye ederım cunku ben suan 2. kutudayım ve memnunum

yanlıs hatırlamıyorsam bontavı göğüs büyütücü tok karnına alınır hatta benım calısıtıgım yerde bı kıza önerdım ve aldı faydasını gördü.

bilmiyorum sitede öyle yazıyordu o şekilde kullandım bende ürün gerçek değildi belkide sen nerden alıyorsun. işe yaradığına şaşrıdım çünkü bende hiç işe yaramadı

bilmiyorum sitede öyle yazıyordu o şekilde kullandım bende ürün gerçek değildi belkide sen nerden alıyorsun. işe yaradığına şaşrıdım çünkü bende hiç işe yaramadı

bontavinin gercek sitesınden aldım ıkı kutu 120 tl ye gelmıstı ama yaradı bana cok ıyı geldı tok karnına kullan tavsıyem

burdan adres vermek ne kadar dogru bılmıyorum ama googleye yazın bontavı dıye cıkan 3. lınk bontavi.com

yorumlara baktımda hep olumlu kendi sitesinde hiç olumsuz eleştiri görmedim buda beni tedirgin etti yine işe yaramazsa diye.off off

ya kızlar böyle ilaçları içmeye korkmuyor musunuz ne oldukları belli değil. ben sizin yerinizde olsam bi doktora danışıp öyle kullanırdım...

kızlar bende bontavi kullanıyorum 1. kutu bıttı 2. ye başladım ve etkileri inanılmaz ben cok memnun kaldım fakat tok karnına alınması gerekıyormus bence bırıncı kutuda fayda etmedı dıye pes etmemeli tabı çörek otu yagıyla masajında faydası çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…