Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmeli miyim?

Littleparty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2014
8
0
34
Ablalarım, Kardeşlerim. Ben 16 yaşındayım ve henüz regl olmadım.Doktora gittik ve 17 yaşına kadar beklememi söylediler , Göğüslerim 75B destekliyi doldurmuyor bile fakat dokunduğum veya yanlışlıkla çarptığımda canım acıyor ve sertler, doktor gelişme söneminde olduğunu ve korkmamam gerektiğini söyledi fakat göğüslerim mi çok yavaş gelişiyor anlamadım çünkü 13 yaşımdan beri hep bu kadarmış gibime geliyor. Sizce masaj, çay vb. Kullanmalı mıyım? Çünkü masaj canımı acıtıyor biraz ve dokularıma zarar verebilir diye endişeliyim. Şimdiden teşekkürler..

acelen ne ? daha 16 yaşındasın ve doktorun beklemen gerektiğini söylemiş bence üstüne daha söylenicek bişey yok.

acelen ne ? daha 16 yaşındasın ve doktorun beklemen gerektiğini söylemiş bence üstüne daha söylenicek bişey yok.

Forumda gezindiğimde 15 yaşındaki kişilerin de masaj uyguladığını görünce acaba ben de yapsam etkisi olur mu diye düşünmeden edemiyor insan ama Yazın hele akranlarımım yanında bebek gibi bir gövde kalınca çok rahatsız oluyorum. Üstelik geçen yaz da alay konusu oldum Özgüvenimi kaybetmeme sebep oldu bu da..

ben 11 yaşında regl olan bi insanım göğüslerim yaşıtlarıma göre kocamandı ve erken ergenliğe girdiğim için boyum kısacıktı hoş boyum hala kısa hiç bi uzama olmadı nerdeyse. benimle de dalga geçildi ama sonra kilo verdim küçüldüler şimdiki halinden çokta memnunum. emin ol büyük olsaydıda dalga konusu olurdun. zaten doktora gitmişsin o sana gerekli şeyleri söylemiş başka şeyler yapmana gerek yok. eğer sağlığınla ilgili bişey söz konusu ise başka doktora görünmeni tavsiye ederim belki de hormonlarında sorun vardır

Çok teşekkür ederim biraz daha rahatlamama sebep olduğun için :) Anneme söylediğimde kilomdan dolayı bir türlü büyüyemediklerini söyledi fakat etrafımda benden cok daha zatıf kişiler var ve gayet kocaman göğüslüler .s

boşverr onlar büyürler regl olduktan sonra baktın büyümediler 24-25 yaşına geldiğinde büyütürsün hiç takma kafana :)

boşverr onlar büyürler regl olduktan sonra baktın büyümediler 24-25 yaşına geldiğinde büyütürsün hiç takma kafana :)
Büyütmek derken silikon değil tabi aman yanlış olmasın , Şu küç, çay,masaj gibi doğal yollara bir göz attım da dokunsam sızlıyor deneyemedim 😆hahaha Regl dönemine girdiğimde göğüslerimde gözle görülür bir büyüme olur mu? Hayır olmayacaksa bu göğüsler 3 senedir neden sızıyıp durmasına rağmen küçücükler 😡

büyüyolardır da sen farketmiyosundur ay büyümezse de ne takıyosun kafana silikon yaptırırsın ne var bunda kötü bişeey değil bu sonuç olarak

büyüyolardır da sen farketmiyosundur ay büyümezse de ne takıyosun kafana silikon yaptırırsın ne var bunda kötü bişeey değil bu sonuç olarak

Hahaha haklısın aslında , dur bakalım bi kilo alayım da hala aynı kalırlarsa doktora tekrar gidicem :)) Çook teşekkür ederim içimi rahatlattın 💋

Tatlim icini rahatlatmak istiyosan buz masaji deneyebilirsin bu yastakilerin cogu bunu deniyo o kase basma isleri vardir hanii daha bu yasta yap bence ben kucuk fincanla yapmistim buyumediler sagolsunlar :) sen kaseyle dene buyuk bi kaseyle bi de kafana estiginde buz masaji yap kollarini calistiran egzersizler yap ama kremmis karisimmis o tur islere bulasma ki umarim ilerde buna gerek kalmaz

Cok teşekkür ederim , peki bu buz masajı ne oluyor hiç duymadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…