Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmekten kesinlikle vazgeçtim:)

tatyana35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
320
8
merhaba kızlar. ilk başta şunu söliyim göğüslerim okadar küçük ki destekli 75 bile anca yani. herzaman koşarken sallanan yada çatal görünümü olan göğüsüm olmasını hayal ettim. denemediğim şey kalmıyordu yok masaj yok şöle böle. hatta bu öğrenci halimle pahalı göğüs büyüten kremlerden almaya kalkıştım ancak sürekli alıp kullanılmazsa işe yaramayacağını duydum ve sürekli alacak parayı bulamayacağım için vazgeçtim.

ve bir gün fakültede kantinin önünde sigara içerken yanıma etli butlu diyebilceğimiz bir arkadaşım geldi (göğüsleri de gayet büyüktür.) "göğüslerin nekadar güzel hep önü açık giyebiliyosun" dedi. buarada hep önü açık giyinirim çünkü önü kapalı giyindiğim zaman iyice oğlan çocuğuna dönüyorum. bende "dalgamı geçiyosun sırf moralim bozulmasın diye böle sölüyosun seninkiler gibi olmasını nekadar isterim" dedim. "ben hiç önü açık giyinemiyorum giydiğim zaman çok belli oluyo göze batıyo resmen çağırıyo gibi" dedi. o an düşündüm harbi çok rahat istediğimi giyinebiliyodum zaten çıtı pıtı bi yapım var ayrıca ilerki yaşlarda sarkma olmucak. bi arkadaşıma daha göğüs büyütmekten bahsedince "erkekler küçük göğüslüleri daha çok sevdiğini duydum hem dik duruyo" dedi. şuan niyeyse artık hiç masaj yapmıyorum ve göğüslerimi olduğu haliyle baya sevmeye başladım. bence sizde denemeyin küçük göğüslü olmanın da güzel bi tarafı var. ama herkesin kendi fikri tabi bana önceden biri deseydi sanane derdim de şuan bu açıdan bakmanızı istiyorum:) bu polyanna nerden çıktı diceksiniz ama biz kadınlar her halimizle güzeliz:)

Ama senin çıtı pıtı bir yapın varmış :) Kimisi öyle değil işte, mesela ben :) Boyum uzun ve o yüzden de böyle dümdüz olmak yakışmıyo. Hem seninkiler çok küçük de değillermiş ki :) Ama haklısın göğüslerimizi sevmemiz lazım :) Hem sevdiğimiz zaman belki huyumuza giderler de büyürler

valla tatlım çıtı pıtı olsan da iri olsan da küçük göğüs belli oluyo yani bana da çok küçük diyolar ama artık boşverdim ya. büyük sütyen giyiyom içine destek koyuyom büyük görünüyo. halbuki bide aşırı büyük olanları düşün benim arkadaşım sırf küçük görünsün diye özel sütyen yaptırıyodu kaç paraya hemde. bizim işimiz daha kolay aslında yani sarkma yok falan. :)

Ben böyle diyemiyorum işte nereye dönsem kocaman memeler Büyük destekli sütyen takıyorum anca öyle bişey var gibi duruyo ama içi görseler bomboş Bi de bunu söyledikleri zaman hepten deli oluyorum ben elimden geleni yapıyım da gerisi memişlerin insafına kalmış yani olmazsa da avutucam kendimi bi şekilde artık

ya bende öleydim baya üzülüyodum ama etraftan olumlu tepkiler alınca insanların minik göğüslere karşı olumlu olduğunu görünce rahatlık geldi böle kabullendim:)

Napalım kabullenicez artık böyle :) Çok şükür varlar yani bi sorun yok en azından değil miiii Seviyorum ben onlarııııı

ya bende öleydim baya üzülüyodum ama etraftan olumlu tepkiler alınca insanların minik göğüslere karşı olumlu olduğunu görünce rahatlık geldi böle kabullendim:)

Aslında küçük ve ya büyük olmasını istemem. Normal olsun azıcık avuca sığsın yeter bence

avuca gelse zaten daha ne isterdim zamanında sırf avuca gelsin diye okadar masaj yaptım yok yaaa dedim sonra böle de çok sevimliler minnoşlarım:)

Sen bilirsin canım ben göğüs kası yaptım böylece sporculr yapar ya hanş hem masaj hem bu dolgunlaştı yine söylüyorum sen bilirsin

merak ettim nasıl görünüyor yani kaslı mı yoksa normalmi
örnek verebilceğin bir resim varmı mesala bakardık
Bende büyüttüm büyütmesine ama biraz sarkık duruyo sanki

kızlar ben masaj yaptığım dönemde çevremdekiler çok ellersen sarkar büyümez demişlerdi:) ben size masaj yapmayın diyom siz neler diyonuz:) nese resim varsa olabilir cidden bende merak ettim ama sürekli yapılmazsa kaslar d sarkıcak çok ellendiği için göğüsler de sarkıcak küçük olup sarkık olması ayrı bi felaket olur heralde çünkü ben masaj yaparken resmen yanlara doğru yayılmıştı koltukaltımdan çıkacaklardı resmen

Son düzenleme:

herkes gülüyodu zaten bu fikrimi söleyince:) nekadar kötü bişi biliyomusun ya arkadaşlarla derse yetişcez mesela ben önden baya gidiyom bunlar koşturamıyo çok sallanıyo falan diyolar nasıl zoruma giderdi bende niye yok nasıl bişi acaba diye. sonuçta kadın olmanın verdiği bişi ve bende yoktu nasıl içerlenirdim

evet sarkarmış yani bana öle demişlerdi. hatta bunu söleyen annemdi yani evlenince sarkcak zaten diyodu bide bunu kastediyodu heralde.

Çocuk emzirince sarkıyo benim bildiğim

aman neyse ya bu kadar takmamak lazım bu konulara bence
Hee ben zamanında taktım baya bişey denedim eskiye nazaran büyüdü gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…