Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmede Çok Kolay ve Yepyeni bi yöntem!

nursanur

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
21
0
34
Şerbetçiotu kremini uygulayanlar bilir, ne kadar zor ve meşakkatli bi iş olduğunu. Gerek kremi hazırlama safhası, gerek uygularken etrafın kirlenmesi, her yerin ot olması ve bunları temizlemenin işkence gibi olması, yatarken uyguladığımız kremin sabaha kadar tutulması gerekmesi ve kaşıntılar, kızarıklıklar, yine her yerimizin batması vs. Bütün bunlar olmadan çok kolay ve tertemiz bi şekilde şerbetçiotunu kullanabiliyoruz. Bu yöntemi şerbetçiotu kremine başladığımın ikinci haftasında artık bu eziyete daha fazla devam edemeyeceğime kesinlikle karar verdiğimde buldum. Ama elimde kalan şerbetçiotlarını da ziyan etmeden nasıl kullanabilirim sorusu da bana yardımcı oldu. Evet kızlar, bildiğimiz üzre şerbetçiyi kullanırken aynı zamanda başka yöntemlerle de destekliyoruz değil mi, mesela buz masajı ve ardından da çörek otu vs. gibi yağla masajlar. Adaçayımızı da içmeyi ihmal etmiyoruz tabi. O zaman yeni yöntemimizi açıklıyorum:

1 litre suya 2 su bardağı önceden robotta çekilmiş şerbetçiotu katılır ve bir güze kaynatılır. 10-15 dk. kadar kaynadıktan sonra içine üç beş dal adaçayı, 2 kaşık rezene, 1 kaşık kimyon konur, karıştırılır. Adaçayı fazla bekletilmeden (takriben yarım dakika kadar sonra) karışımdan çıkarılarak atılır. Karışımımız soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra bir süzgeçten geçirilip cam kavanoza konulur (otlarını kullanmıycaz atıcaz, sadece suyu lazım) ve buzdolabında saklanır. 1 gün dinlendirildikten sonra iki çay tabağına bu karışımdan dökülerek buzlukta ya da derin dondurucuda donmaya bırakılır. Donan karışım çay tabaklarının arkasına hafifçe vurmak suretiyle kolayca çıkar. İki kalıp yassı ve yuvarlak buzumuz oldu. Bu buzları sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez göğüslerimize dairesel hareketlerle sürüp güzelce masaj yapıyoruz. (uygulama esnasında belinize eski bir havlu sararsanız kıyafetlerinizi buzdan akan renkli sudan korumuş olursunuz) Buz masajı bittikten sonra da, zeytinyağı-çörek otu yağı karışımıyla bir güzel masaj yapıyoruz ve her seferinde en fazla 5 dakikada kürümüzü bitirmiş oluyoruz. Her uygulamadan sonra çay tabaklarınızı yine aynı karışımla doldurup yine buzluğa yerleştiriyosunuz. Bu kadar basit.

Hazırlaması, uygulaması ve temizliği çok kolay ve pratik bi yöntem. Üstelik de birkaç yöntemi aynı anda uygulamış oluyosunuz.

Yöntemi uygulamaya başlayalı 4 gün oldu, göğüslerimde acayip bir dolgunlaşma ve dikleşme var. özellikle sarkma ve pörsüme problemine birebir. Bu yönteme devam edicem. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
canim guzel bi yöntem bulmussun ama buz eriynce akip gider kremi vucut daha iyi emmez mi butun gece? Buz olunca serbetciotunun etkisini faydasini vücut tam alir mi bilemedim

kimyon ekledım kreme bıraz bende kızarıklık kabarmalarve kaşıntı oldu cesaret edemıyorum kımyona:) ama guzel bı yontem canım mantıklı yani

Yöntemde 5. günüm. Ve göğüslerimde karıncalanma şeklinde hafif kaşıntılar var. Bu da bana büyüme belirtisi gibi geliyor. Umarım yanılmıyorumdur.

canim guzel bi yöntem bulmussun ama buz eriynce akip gider kremi vucut daha iyi emmez mi butun gece? Buz olunca serbetciotunun etkisini faydasini vücut tam alir mi bilemedim

Tatlım bütün gece şerbetçiotunu üstünde tutmak ve şerbetçiotunu hazırlayıp uygulamak sana zor gelmiyorsa birşey diyemem. Ama ben şahsen bu eziyete ve pisliğe daha fazla dayanamadım. önce şerbetçinin suyunu sürmeyi düşündüm. sonra zaten buz masajı yapıyorum, neden şerbetçinin suyunu dondurup buz masajını bu şekilde yapmıyorumki dedim ve yöntem böyle çıktı ortaya. Yani şerbetçi kremi de bu kadar kolay ve temiz yapılabilseydi ben de devam ederdim doğrusu. Ben yine de bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyorum. Ve bizzat deniyorum, işe yaramazsa açıkça söylerim. Ama şu anda bile ufak ufak kaşıntılar ve dolgunlaşma hissi var.

Son düzenleme:

Canim cok guzel dusunmussun... evet bu krem isi cidden zahmetli. Suan evdeyim de yapıyorum bakalim okullar acilinca nasil dayanicam her sabah 6 da o otlari temizlemeye ;(
Gelismelerden haberdar et ben de her an o yonteme donebiliriim :))

Canim cok guzel dusunmussun... evet bu krem isi cidden zahmetli. Suan evdeyim de yapıyorum bakalim okullar acilinca nasil dayanicam her sabah 6 da o otlari temizlemeye ;(
Gelismelerden haberdar et ben de her an o yonteme donebiliriim :))

tabiki gelişmeleri buradan yazıcam canım, ama 1 hafta oldu inanki ot temizleme işinden kurtulmanın hafifliği tarif edilemez

valla sarkmalarada ıyı gelıyorsa denemek lazım çörek otu yağı ile zeytin yağını karıştırıp mı sürüyoruz.

Arkadasim benm göğüslerim buyuk oldugu icin sarkma oldu.. ogrenmek istediğim su : rezene demistin ve kimyon... bunlar serbetciotunu 15 dakika kaynattiktan sonra ekliosun ya soguyana kadar o karisim adacayini daldirdiktan sonra o şekilde kalio deme ?? Ve toparlanma
Gozle görülür bi halde oluyomuu ??

kaynattıktan sonra eklediklerimiz o şekilde kalıyo canım, sadece adaçayını çıkarıyosun içinden. Zaten karışımı da süzgeçten geçirip suyunu alıyosun, posasını atıyosun. Suyu buzlukta dondurup kullanıyoruz. Toparlanma gözle görülür bi şekilde oluyor. Benim bariz bi şekilde dolgunlaştı ve dikleşti. Eşim bile hemen farketti.

Merhaba neden bu buzlu karışım ile ilgili gelişmeleri yazmaktan vazgeçtiniz herhangi bir ilerleme oldu mu çok merak ediyorrum doğrusu

yöntem nedir kaçırmışım konuyu buz olayı falan yani

arkadş eklermısn lutfen aynı sorun bendede var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…