Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

15 qndn fazla dnlıorm başlrda şşme olmştu snra ındı hc aqrı fln olmmştı 2 qn ara verdm tekrr başldm 5 qndr dnlıorm hem aqrı hemde kaşntı oluo ama buyumuşe bnzemıoyr yaw devem etcm inşl. bi faydası olr ya:2::2:

bu süt hormonunu etkinleştirdiği için büyüme oluyor. emzikli kadınların göğüslerinin biraz büyümesi gibi bence kalıcı bir etkisi yoktur

bunun tek avantajı sanırım günde 10 kere dinlemek yeterli oluyomuş, zaten gıy gıy vıc vıc sesler var acayip bişey

denemekte fayda var

ya bence sadece kendımıze gercekten ınanarak buyudugunu hıssderek yapılan 5 dklık masaj hepsınden daha ıyı olur gıbıme gelıyo
bu muzık aldatmaca geldı bana ama dıger telkın ıcın bılemıcem ıcıne bası sozcuklerı falan yerlestırmısler bılıncaltı onu beynınde ıslıyomus falan yararını da goren var ama bu japonların muzıgıne ınanmıyorum

günde okadar şarkı dinliyorum bi 10 kerede bunu dinlesek bişey olmaz sanırım bugünden itibaren başlıyorum sabah akşam 10 kere dinlicem az önce gözlerimi kapatıp dinliyodum değişik bi his var hem kafamın içinde hem göğüslerimde inş faydası olur

kızlar bilgisayarıma indiremedim lütfen biri yardımcı olsun, telefonuma kaydedip dinlemek istiyorum

nasıl indiricez bu melodiyi biri yardımcı olsun lütfen bende telefonuma kaydetmek istiyorum

kızlar bi düşünün sağlıklı mı bu?benimkiler de çok küçük ama bu hiç sağlıklı değil evli olanları bilmem hadi hamile kalır anne olur falan filan benim gibi yaşı küçük olanlar (19-20) mesela o göğüsler annelik iç güdüsüyle saçma sapan hormonlar salgılıyorlar yazık değil mi çektiğiniz ağrıya. geçen sene ben adet düzensizliği şikayetiyle hormon testi olmuştum erkeklik hormonu neredyse yok annelik hormonu tavan yapmış sütler almış başını gitmiş. doktor çok şaşırdı sen kaç yaşındasın iyi değil böyle olması dedi ben çocukları çok seviyordum baş ucumda bebk posterleri vardı falan annelik hormonumu dolayısıyla süt bezlerini tetiklemiş yapmayın kızlar tehlikeli olabilir o bezler büyücek büyücek sonra ne olacak kötü şeyler olmasın hiç ama hiç sağlıklı değil söylemek istedim.

bu sekılde buyutmenın mı yoksa her sekılde buyutmenınmı saglıksız oldugunu soyluyosunuz anlamadım ????

gecmıs olsun bu arada sasırdım acıkcası
sut falan gelıyomuydu pekı sacma bı soru sordumama hanı dedınızya sut bezlerını tetıklemıs falan dıye ondan yola cıkarak soruyorum
cunku bende hayıt ıcerek masaj yaparak buyutmeye calısanlardanım
haklısınız bence okudugumda katılamdan edemedım etmek ıstememe ragmen
ama bı yandan
masajların bı zararı olmaz dıye dusunuyorum acıkcası ve de bıtkı caylarının cunku sadece gogus byutmede yararlı degıl bı cok ıslevıde var bu cayların
telkın ve cep melodısını bılemıcem yapan memnun kalan cok ınsan var bı ara bende denedım hatta telkını ama sıkıldım bıraktım ama deneyn bayanların ılerde bu gıbı sorunu olabılır dıye de dusunuyorum sımdı bu yazınızı okuduktan sonra :18:

yok canım süt falan gelemdi benden ve dokot çok şaşrıdı yalan söylüyorum sandı gelmiştr sen fark etmmemişsindir falan dedi. masajı bilemem canım ama bu yötem kesinlikle sağlıklı değil bence göğüs çok hassas bi organ bu tür şeyler zararlı olabilir bence bi uzmana danışmakta fayda var diye düşünüyorum:26:

bence de cnm ya bı de cep melodısıyle ya da telkınle falan tek basına asla buyumez ya masaj yapılıyodur extra ya da bı cay falan ıcılıyodur
kesınlıkle uzamna gıdılmelı tabıkı
ama ıste bazı arkalr bende dahıl utanıyoruz cnmya ben gıtmıcem henuz bu konudan dolayı normal benım cok cok kucuk degıl kucuk ama hanı 80a yanı normalın bı altı am abazı arklar asırı kucuk ve utanma sakınma oluyo halıyle
benımmesela gogsumde bı agrı vardı 10 gndur gıtmeye ole cekınıyodum kı artık gıdıcem dedım en son annemın de ısrarıyla en son soledım annem zaten ılk solesem ıllakı gııdıcez derdı carsamba ultrasyon var ıste ona gıdıcem bakalım doktor bıseyın yok gıbı dedı sükür Allah ıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…