Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gogus buyutelim derken bizexe bisi olmasin

şimdi yazılanlarda gördüm canımm biri yazmış herşeyi denemsine rağmen büyümeye ulaşamamış fakat çemen otu tozuyla büyüme yakalayabilmiş herkes çemen hakkında güzel şeyler yazıyo kayısı yağının sıkılaştırdığını duymuştum çemen tozuyla karıştırıp yaz tatilinde yapmayı düşünüyorum hayıta devam edicem herzmanki gibi işe yarıyor ama hayıtla yavaş gibi sanki sabır gerekiyoo

12 gün mü oldu 12 günde 1 cm yine iyi ben 1 ayda bile 1 cm büyütemedim bazı yöntemlerle :) soya sütü ve rezeneyle , şimdi başka şeyler deniyorım

canım merhaba epeydir senin topiği ziyaret edemedim.......
ne oldu canım bir gelişme varmı.....
konunu açtığından beri......:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

canım merhaba epeydir senin topiği ziyaret edemedim.......
ne oldu canım bir gelişme varmı.....
konunu açtığından beri......:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

Merhaba canım ölçüm yapmıyorum gözle görülür fark olana kadarda ölçmeyi düşünmüyorum canım şimdilik aynı gözüküyolar zaten çok düzenli yapamadım birer ikişer gün aksatmak zorunda kaldım devam ediyorum kiloda almaya çalışıyorum inş olur :) bu kadar olsa bana yeter :) http://www.2kadin.com/m/200/157398.jpg

Merhaba canım ölçüm yapmıyorum gözle görülür fark olana kadarda ölçmeyi düşünmüyorum canım şimdilik aynı gözüküyolar zaten çok düzenli yapamadım birer ikişer gün aksatmak zorunda kaldım devam ediyorum kiloda almaya çalışıyorum inş olur :) bu kadar olsa bana yeter :) http://www.2kadin.com/m/200/157398.jpg

anladım canım inşaallah istediğin gibi olur......
boyun ve kilon kaç şuan.......

Adaçayı ve rezenenin etkisi geçiciymiş içmiyorum o yüzden canım başka çaylar içiyorum

hangi çayları içiyorsun canım......

birde nette göğüs büyütücü egzersiz hareketleri var.......

onların da etkisi oluyor tavsiye ederim.......

hangi çayları içiyorsun canım......

birde nette göğüs büyütücü egzersiz hareketleri var.......

onların da etkisi oluyor tavsiye ederim.......

Egzersiz sıkılaştırıp küçültüyo canım, oğul otu ve ısırgan çayı içiyorum ama daha sonra farklı çaylarda içicem şimdilik bunlar

Egzersiz sıkılaştırıp küçültüyo canım, oğul otu ve ısırgan çayı içiyorum ama daha sonra farklı çaylarda içicem şimdilik bunlar

bir herbalist çemen otunu sürün demişti......

kokusu oluyormuş ama......:KK9::KK9::KK9::KK9:

tabi geçici bir çözümmü bilmiyorum......:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

bir herbalist çemen otunu sürün demişti......

kokusu oluyormuş ama......:KK9::KK9::KK9::KK9:

tabi geçici bir çözümmü bilmiyorum......:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ben çemen sürüyorum işte ama nadiren sürüyorum kokusu içinde içine güzel kokulu yağlar ekledim o ağır kokusu gitmiş oldu

faydasını görüyor musun canım.....

birde kaç yaşındasın.....

21 yaşındayım ya benim iki göğsüm arasında boyut farkı var küçük olana bugüne kadar çörekotu yağı ve çemen zeytinyağı karışımı sürdüm ara ara ama o göğsümdeki kıllar belirginleşti ben bi daha sürmicem atıcam çöpe kılla mı uğraşcam bide :KK43: keşke daha önce farketseydim :KK43: çörekotu yağıda sebep olmuş olabilir emin değilim hangisi sebep oldu ama zeytinyağıda besliyomuş kılları çemen tozuda zeytinyağıyla kullanılıyo zaten , ben yine çaylara devam ediyim bide saraçoğlu kürünü alırsam tamamdır

21 yaşındayım ya benim iki göğsüm arasında boyut farkı var küçük olana bugüne kadar çörekotu yağı ve çemen zeytinyağı karışımı sürdüm ara ara ama o göğsümdeki kıllar belirginleşti ben bi daha sürmicem atıcam çöpe kılla mı uğraşcam bide :KK43: keşke daha önce farketseydim :KK43: çörekotu yağıda sebep olmuş olabilir emin değilim hangisi sebep oldu ama zeytinyağıda besliyomuş kılları çemen tozuda zeytinyağıyla kullanılıyo zaten , ben yine çaylara devam ediyim bide saraçoğlu kürünü alırsam tamamdır

anladım canım 25 yaşına kadar hatta 30 yaşına kadar gğüs gelişiminin devam ettiğini söylüyorlar......tüylerindeki belirginleşmeyi kafana takma yağları bırakınca en geç 6 ay sonra eski haline döner......ama zaten yağların etkisinin geçici olduğunu düşünüyorum nedense....iyi haberlerini bekliyorum canım.......

anladım canım 25 yaşına kadar hatta 30 yaşına kadar gğüs gelişiminin devam ettiğini söylüyorlar......tüylerindeki belirginleşmeyi kafana takma yağları bırakınca en geç 6 ay sonra eski haline döner......ama zaten yağların etkisinin geçici olduğunu düşünüyorum nedense....iyi haberlerini bekliyorum canım.......

Yağlarda çaylarda düzenli kullanımda işe yarayabiliyo içlerinde fitoöstrojen olduğu için göğüslerin gelişimi için önemli olan şey östrojen hormonu oldduğu için, burda paylaşırım büyüme olursa 6 ay devam adlı konuda

Yağlarda çaylarda düzenli kullanımda işe yarayabiliyo içlerinde fitoöstrojen olduğu için göğüslerin gelişimi için önemli olan şey östrojen hormonu oldduğu için, burda paylaşırım büyüme olursa 6 ay devam adlı konuda

canım yalnız östrojen fazla yüklemek vücuda son derece zararlı.....

kullandığın herşeyi çok iyi araştır.....

X