göğüs ağrısı

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Slm arkadaşlar..ben 7 aylık evliyim ve de korunmuyoruz..Benim 2 aydır falan ayın 9undan 9una ya da 7-8 i gibi adek oluyorum.

Gecen ay 9u ya da 8i adet oldum beş gün falan sürdü.. Eşimle ovulasyonu hesaplayıp ayın 18 inden itibaren çalışmalara başladık ; ))

yalnız bununla birlikte benim hemen 23ünde goğüs ağrılarım başladı cok şiddetli.. arada kasığıma iğne gibi ağrılar da giriyodu.

Ben adet ağrısı die yorumluorum üzülmeyelim die ;( Adetim de gecti .. bugün 13 u oldu göğüs ağrım hala var ama cok şiddetli değil. Bulantı falan da yok ayrıca.. Sanırım adet olucam değil mi? test almak istemiyorum ;( bulantı başlar mı ki hemen ?? genelde nasıl olur bu belirtiler?? off takmiim diorum olmuo..

:ecrin_bebek:

• Konu Sahibi EU1
canım hemen gıt test al ve yap
benım regl bır gun gectı test yaptım pozıtıf cıktı hemde ogleden sonra yaptım
ınsallah sende hamıssındır

• Konu Sahibi EU1
ay bugün alırım belki artık ben de sıkıldım beklemekten ..alır almaz hbr vericem..ama ümidim yok insanın icine de doğar heralde ;( bende tık yok eşim de kızıo nie ümitsizsin die

• Konu Sahibi EU1
slm bayanlar bende de aynı belirtiler var adetim 3 gün geçti test yaptım çıkmadı acaba yine de hamile ola bilir miyim ne dersiniz?

• Konu Sahibi EU1
olabılır canım bıraz daha bekle testı yenıle ınsallah hamıssındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…