Göğsünden Sütü gelen var mı

evet benimde geliyo ama ben yeni fark ettim öyle akıntı şeklinde değil baktığımda göğüs uçlarımda beyzımsı sarımsı bi koyu kıvam var.ama çok olmuyo.daha doğrusu hiç süttür diye aklıma gelmedi.Ya benim sorum olucak göğüslerden açılmışken benim göğüs uçlarım hiç belli olmuyo.Sanki içeriye doğru basılmış gibi.Böyle olan annelerin bebeklerini emzirirken güçlük çektiklerini duydum acaba doğrumu bebeğimi emzirmeme neden olur mu? Böyle olan var mı aranızda

canım benim öyle değil ama ben dün bir yazı okumuştum sana ondan bahsedeyim böyle olan annelerin zorlandıkları doğruymuş ama çok basit eczanelerde satılan vakum tarzı birsey ile göğüs uçları emzirmeye yatkın hale gelebiliyormuş bu nedenle sakın zorlayıp yada zedeleyip çatlaklara yaralara yol açmayın canınız daha çok yanar daha kolay ve ucuz yolları var diye yazıyordu yazıda umarım yardımcı olabilmişimdir istersen birde doktoruna danış ve doğuma yakın bir tane edinebilirsin a.s.

canım çok sağol
Benim şimdiden göğüs uçlarımda yarıklar oluyo okadar acıyoki dayanamıyorum
Sürekli nemlendirici kullanıyorum
Ama yine oluyo doktorum nemlendirici kullan dedi
kullanıyorum ama nafile hiç bi işe yaramıyo yarın randevum var tekrar bi sorayım bakalım
Ayyy birde oğlumu görücem çok mutluyum
TEKRAR TEŞEKKÜRLER

bende de var o dediginden canim
bu gece de sut akti cok az gecen lerde de oldu
4 aylikken de vardi her zaman akmio az buz akio iste bazen nomal bisey

kızlar siz böyle yazınca hatırladım direk görmedim sıvının geldigini ama südyenimde sarımsı yeşilmsi cok kücük lekeler gördüm bende sanırım süttür diye tahmin etmiştim dogruymuş :)

kızlar siz böyle yazınca hatırladım direk görmedim sıvının geldigini ama südyenimde sarımsı yeşilmsi cok kücük lekeler gördüm bende sanırım süttür diye tahmin etmiştim dogruymuş :)

kızlar merhaba benimde bikaç gün önce sol göğsümden bi iki damla kadar süt geldiğini farkettim t-shirt ümde leke olmuştu korkulacak bişey olduğunu düşünmedim bi daha da olmadı zaten...yerimseniben

selam bıdıssssss;
canım sakın sıkma elınden geldıgıncede akmamasını sagla ustune yatma mesala goguslerının
o sut ılk srı sut ve herbır damlası zıyan olmamalı bebegını ılk emzırdıgınde gelecek olan sut rengı de aynı onun ıcınde bagısıklık sıstemını guzlendıren ve mıkroplardan koruyan cok ozel maddeler var var ve cok kıymetlıdır
eskıden bu bılınmedıgı ıcın sagarlarmıs:KK43:(((((((((
cok ıyı ıyı sutun olacak demekkı aman dıkkat et kendıne stres sınır yapma hıcbırseye sutunu bebısının rızkını kaybetme canımcım olurmuu????????

selam bıdıssssss;
canım sakın sıkma elınden geldıgıncede akmamasını sagla ustune yatma mesala goguslerının
o sut ılk srı sut ve herbır damlası zıyan olmamalı bebegını ılk emzırdıgınde gelecek olan sut rengı de aynı onun ıcınde bagısıklık sıstemını guzlendıren ve mıkroplardan koruyan cok ozel maddeler var var ve cok kıymetlıdır
eskıden bu bılınmedıgı ıcın sagarlarmıs:KK43:(((((((((
cok ıyı ıyı sutun olacak demekkı aman dıkkat et kendıne stres sınır yapma hıcbırseye sutunu bebısının rızkını kaybetme canımcım olurmuu????????

Çok teşekkür ederim canım.. Gözüm gibi bakarım sütüme...Yok zaten göğüslerimi sıkamıyorum bile acıyo.. a.s.:nazar:

benimde çok fazla oluyor sütyenimde.bende ilk çok korkmuştum normalmiş yani.ama benim göğüslerimde çok büyümediki?

Kızlar benim göğüslerimden sarımsı yeşilimsi bir sıvı geliyordu bir kaç günden beri. Bende onu başka birşey sanıyordum. Meğer o sütmüş. Sizinde geliyor mu?

canım meraba ben 17 haftalık hamileyim 15. haftamd su gibi azıcık geliyodu şimdi ise beyazlaştı bende erken dedim ama doktorum normal dedi
ama yeşilimsi bi sıvı için bişey diyemem doktoruna danış bence iyi günler

ya yeşilimsi değilde sarının bir değişik rengi işte bugün sağlık ocağında aşı olmaya gittiğimde hemşireye gösterdim. süt dedi. sütlü bir anne olacan dedi artık içim rahat :nazar:

kiz sus artik nazar degcek bak ben bi sey demiyom masallah :)
bende solemicem artik var mi yok mu diye vallah nazar mazar deger allah korusuun :)

evet benim de üç haftadan beri süt geliyor hele içi çok kaşındı mı o an anlıyorum ve bakıyorum sıvı geliyor.:dance: bu iyi bi şey ama dr bana da sıkarsan uterus kasılmalarını tetikleyeceği için erken doğum olur dedi. ama göğüslerimizi temiz tutalım arkadaşlar önemli imiş ve meme başı çatlaklarına karşı ve meme çatlaklarına karşı yağ ile masaj yapmak gerekiyormuş karın için de tabi. benim karnım çatlamaya başladı :sm_confused: elimde bi karışım var 50 ml kayısı yağı+50ml kakao yağı+50 ml badem yağı karıştırıp bir kaba alın mümkünse bir sprey şişesine ve her kullanımdan önce çalkalayın kullanın karın ve göğüsler için iyi geliyo bi de kokusu güzel kayısılı bademli çikolata gibi kokuyosunuz

tatlişkom selam aynı durum bendede var tahlil test falan yapıldı ilaç kullandım ama yinede geçmedi sana ne dediler cevap yazarsan sevinirim

X