Göğsünden Sütü gelen var mı

bxixdxixxsxxixm

KALBİM EGE' DE KALDI
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.193
2
42
Kızlar benim göğüslerimden sarımsı yeşilimsi bir sıvı geliyordu bir kaç günden beri. Bende onu başka birşey sanıyordum. Meğer o sütmüş. Sizinde geliyor mu?

Hamileyken göğüsten gelen sütü sıkmanın ya da sağmanın neyse.. erken doğuma neden olduğunu duymuştum..

5. aydan itibaren normaldir bıdışım ilk hamileliğin bide sanırım ...demekki sütü bol bi anne olacaksın

Canım saol ya aslında biraz korktu. Çünkü şimdiye kadar kimseden duymadan K.K. da ne zaman geleceği konusundada bir fikrim yoktu.Saol içimi rahatlattın. Senin ikinci bebeğindi demi.İlkkinde sütün ne zaman geldi. Yani bu işin normali nedir.

Kızlar benim göğüslerimden sarımsı yeşilimsi bir sıvı geliyordu bir kaç günden beri. Bende onu başka birşey sanıyordum. Meğer o sütmüş. Sizinde geliyor mu?

CANIM BENDENDE GELİYOR AMA SU RENGİNDE YANİ ŞEFFAF.KURUYUNCA SARIMSI OLUYOR.ÇAMAŞIRIMDAKİ LEKELERİ GÖRÜNCE FARKETTİM.SONRA SIKTIĞIMDA GELDİ.ERKEN DOĞUMA NEDEN OLDUĞUNU DUYMAMIŞTIM.ÖĞRENDİĞİM İYİ OLDU:)

nilşahçım sen kaç haftalık hamilesin. ? ..... ben akarken görmedim. çamaşırımda farkettim. sarımsı gibi işte. akarken şeffaf mı yani. sıkkıp baksam mı acaba.

canım şimdi senin süt kanalların diğer annelerinkine göre daha çabuk dolmuş..benimd ilk hamileliğimde 5 aydan itibaren çamaşırımda oluyodu mutlakabu arada benim 3. canım bazı annelerin sütü daha çabuk oluşuyo sıkma canınıa.s.

evet canım korkma 15 haftadan sonra kolostrum adı veriliyormuş bu sıvıya halk arasındada ağız deniliyormuş gelebilmesi normalmiş yani hersey yolunda korkulacak birsey yok sanırım vucud yapısı ve hormonlar ile ilgili yerimseniben

aman kızlar sakın sıkmayın göğüs pedi kullanın çok tedirgin oluyorsanır bende okudum göğüslerin fazla uyarılması rahim kasılmalarına neden olarak erken doğum tehdidi oluşturabilirmiş

evet benimde geliyo ama ben yeni fark ettim öyle akıntı şeklinde değil baktığımda göğüs uçlarımda beyzımsı sarımsı bi koyu kıvam var.ama çok olmuyo.daha doğrusu hiç süttür diye aklıma gelmedi.Ya benim sorum olucak göğüslerden açılmışken benim göğüs uçlarım hiç belli olmuyo.Sanki içeriye doğru basılmış gibi.Böyle olan annelerin bebeklerini emzirirken güçlük çektiklerini duydum acaba doğrumu bebeğimi emzirmeme neden olur mu? Böyle olan var mı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…