?? göğsümden süt geliyor ??

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.361
3
42
selam arkadaşlar
çok ilgin bişey yaşıyorum, aynısını yaşayan varmı merak ettim
dün adet günümdü fakat henüz olmadım
göğüslerimde hassasiyet ve ateşlenme vardı kaçgündür
bugün hassasiyeti azaldı
sağ göğsümden azıcık azıcık süt geliyor fakat meme ucundan değil
kahverengi halkanın etrafındaki minik kabarcıkdan
kafam karıştı neyin nesi acep? :uhm:

hamileliğin 4. ayından itibaran göğüsten süt gelmesi normal ama hamile değilsen bence bir doktora görünmelisin...göğüslerinde kis falan olabilir ihmal etme...canını sıkmak istemem ama kayınvalidem göğsünden süt gelme şikayeti ile doktora gitti hormonlarını falan ölçmişlerdi daha sonra beyinden emar çektirmesini söyledile ve beyninde ufak bir timör bulundu..2 yıldır hap kullanıyor..eğer küçülmezse amelyat olacak..:1no2:ihmal etme hemen doktora git:teselli:

Canim prolaktinin yuksek olabilir. Bir kan testiyle baktir bence.Prolaktin yuksekse hamile kalmaya engel oluyor cunku yumurtlama olmuyor. Bencede bir baktir canim.

geçen sene hormon tahlillerimde prolaktin hormonum yüksek çıkmıştı
doktor sormuştu "göğsünden süt geliyormu" diye fakat gelmiyordu
yada ben takip etmedim
şimdi süt geliyor ancak nokta kadar çok az yani
acaba prolaktin hormonum mu yükseldi tekrar
beyinle ilişkiliymiş yaa
hoş bu ay tatil yaptım, kafam çok rahattı
bilmiyorum kii

Canim prolaktinin yuksek olabilir. Bir kan testiyle baktir bence.Prolaktin yuksekse hamile kalmaya engel oluyor cunku yumurtlama olmuyor. Bencede bir baktir canim.

canım başka bir sebepten dolayı bu ay doktoruma gittim
yumurtlamışsın hatta yumurtalıkların çatlamış demişti
buna rağmen prolaktin yükselirmi ki?

canım başka bir sebepten dolayı bu ay doktoruma gittim
yumurtlamışsın hatta yumurtalıkların çatlamış demişti
buna rağmen prolaktin yükselirmi ki?

Canim o kadarini bilemicem. Ama sen yinede bir kan testiyle baktir ne olur ne olmaz. Bak gercektende prolaktinin yuksek cikmis onceden.

evet ilaçla düşürmüştük.
peki hamile kalan bir bayanın prolaktin hormonu hemen yükselir mi?
ne biliim adet olmayınca insanın herşeyi gebeliğe bağlayası geliyor
bir umut işte...

Canım prolaktinden kaynaklanabilir bu yüksekken yumurtlama olabilir tabi ama hamile kalmayı zorlaştırır ve adatin düzensiz olabilir geçmiş olsun

canım göğsünden süt gelmesi bazıları için hamilelik beirtisi olabiliyo adette olmamışsın tabi tam terside olabilir. Bende kadınlar kulübünde bu şekilde hamileliklerini öğrenenleri çok duydum inan. İnşallah seninkide ondandır. Doktora gidip muayene olmanı tavsiye ederim canım. Allah gönlüne göre versin.İnşallah güzel haberler verirsin.

teşekkür ederim arkadaşlar
bakalım şayet pazartesi gününe kadar adet olmazssam test yaparım
olumlu yada olumsuz prolaktin hormonuma baktırırım inşallah
dua edin bana da olur mu, hayırlısıyla pozitif sonuç alayım

slm eslem benimde gögsümden süt gelıyodu ve adet düzensızlıgımde vardı bı kac aydır prolaktinim yüksekmiş doktorum dostinex hapı verdi onu kullanıyorum şimdi pazartesı ve persembe yarım kullanıyorum sende bıran önce baktır canım yumurtlamayı engellıyomus inş hapım bitince hamile kalırım..tahlil yaptırdıgında ıns ıyı sonuc alırsın...arkadaşım

bende dostinex kullanmıştım hatta ilacım bitmeden düşmüştü prolaktinim
dün iftardan sonra koyu kahve su geldi 1 damla
sahurda da aynı şekilde oldu ve adet sancılarım tuttu
ağrı kesici aldım
sabah kırmızılar tam olarak gelmiştir diye düşündüm fakat hiç bişey yok
wc de tekrar çok koyu kahve akıntım geldi
bakalım nolcak sonu
Rabbim hayreylesin

canım benim de adetimden bir hafta önce sıktırınca göğsümden süt gelmişti meğer hamileymişim:))))

yok be gülüm ben hamile değilim
benim kırmızılar çok koyu bir renke geliverdi
gelmez olaydı diyorum ama napcan geldi bikere
yahu o kadar çok ümitliydim ki anlatamam
neyse sağlık sıhhat afiyet olsun
bebişde olur inşallah
sabırla bekliyoruz boncuğumuzu

ya kızlar nolur bilen varmı yardımcı olurmusunuz....4 aylık hamileyim ve gögsümden süt geliyor ben 3 4 gün hep sıktım sıktıkça geldi ve sanki gögüslerimde bi yumuşama sönme oldu sıkmak çok tehlikeliymiş ben yeni öğrendim başına bu sıkmadan dolayı kötü bişey gelen oldumu olur cevap yazın

canım sakın sıkma normal bu.hamillerde gelir sakın sıkma ve çok elleme mikrop kaparsın allah korusun.

ben de de oldu geçen ben de hamileyim.15 haftalk.normal yani.sakın sıkma olur mu:) hayırlı hamilelikler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…