Göç döllenme olabilir mi

Kntrjd35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
5
0
28
Merhaba kızlar 8 ekimde test yaptım çok silik çıktı reglime 7 gün vardı daha o gün gidip kan testi verdim 2.40 çıktı doktor bekle dedi şuan 5 gün gecikmem var dün kan testi verdim gene sonuç 2 çıktı sizce geç döllenme olabilir mi kasıklarımda belli aralıklarla ağrı oluyoama sağ kaşık bölgeme bıçak batıyo sanki bide daha çok belim agrıyo sizce dünkü testi kabullenip adet söktürücü kullansam yada bekliyim mi

Bence 1 hafta daha bekleyin kan testini tekrarlayın yoksa o zaman kullanın ilacı bende silik test ile öğrenmiştim

Bence 1 hafta daha bekleyin kan testini tekrarlayın yoksa o zaman kullanın ilacı bende silik testle ögrendim

Eltim adet gecikmesinin 21.gunun de öğrendi hamile olduğunu o güne kadar kac kez kan verdim sayamadım dedi hep negatif dedi sonra gebelik testi yaptım pozitif dedi kan verdim 5000 dedi hem keseyi hem kalp atışını duyduk dedi

Ben dün verdigim testen sonra ümidimi kestim ama şimdi yazdıklarınızı görünce yorumları okuyunca en azından birazcık umutlandım beklicem biraz daha

Kendiliğinden adet olana kadar bekle bence hap kullanma heleki tarlusal ı hiç kullanma

Kendiliğinden adet olana kadar bekle bence hap kullanma heleki tarlusal ı hiç kullanma
Yok şuan ilaç kullanmıyorum diş için antibiyotik kullandım bırakmıştım onu testen sonra bekliyorum şuna bugün sağlık ocağındaki doktora söyledim oda dedi bekle olabilirsin dedi geç döllenme olabilir dedi hafta gene gel kan vermeye dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…