göbişleriniz

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar benim göbişim büyümesine rağmen sabahları yumuşacık ve küçücük, bu nedenle her sabah çok endişeli uyanıyorum, öğleden sonra sertleşip hacmi genişliyor, bu normalmidir sizlerdede aynı durum varmı ? Bir diğer sorumda sürekli yağlanmama rağmen göbeğim her yemekten sonra yırtılıyor gibi hissediyorum benneyaptımkiSanırım herşeyi biraz abartan stresli bir anneyim ama elimde değil, bütün dualarım bebişimin sağlığı için

Ben 12+4 günlük hamileyim henüz karnım büyümedi ondan dolayı bilmiyorum ama normal b
r durumdur bence...

bende 17+5 günlük hamileyim aynı senin gibi sabahları çok endişeli uyanıyorum hatta bazen öğlene kadar yataktan kalkmayıp en ufak bir kıpırtısını hissetmeye çalışıyorum ama akşama doğru şişkin ve sert oluyor seninda yaşadığın gibi. Hatta bazı akşamlar o kadar şişiyorki normalden fazla gibi geliyor

bendede aynı kızlar bende 18+3 günlük hamileyim sabahları karnım çok yumuşak oluyor öğleden sonra sertleşiyor demekki hepimizde aynı olduğuna göre sorun yoktur sanırsam

bendede aynı kızlar bende 18+3 günlük hamileyim sabahları karnım çok yumuşak oluyor öğleden sonra sertleşiyor demekki hepimizde aynı olduğuna göre sorun yoktur sanırsam

SÜPPER O ZAMAN İnşallah hayırlısıyla kavuşuruz bebişlerimize :teytey:

ben 24 haftalık hamileyim ve sabahları karnım iniyor gibi fakat öğlenleri ve akşamları tekrar büyüyor. sanırım hemen hemen herkeste aynı olay oluyor.CADIARZU bu durumda normal gibi gözüküyor. yerimseniben

Bende 18+5 günlüğüm ve karnım normalden şiş duruyor sabahlarıda aynı akşamlarıda:)Ama senin ole olması normal çünkü sabahları mideniz boş oluyor vee gaz v.s gibi problemler olmuyor ama günün ilerleyen saatlerinde mideye bişiler girdikçe haliyle karında buyume yapıyor.Ben sanırım biraz anormalim hep şiş cunku:)

genelde ilk hamileliklerde de karın küçük olurmuş Ancak 6 aya girildiğinde normalae dönermiş

ben 3 aylık hamileyim ama karnım çooook büyük :) sanırım kişiden kişiye değişiyor kızlar :)

işte benim göbişimde avatarımda...nasıl duruyor ama. yerimseniben göbek büyüdükçe, bel ağrım dahada çoğalıyor...

son ayına girmiş bir anne adayı olarak şunu söyleyebilirim.ilk aylar aslında 7.aya kadar göbişlerde durum öyle oluyor.sabah yok gibi ama akşama doğru dahada büyük gibi duruyordu.ama 7.aydan sonra her an şiş olan bir göbek sizi bekliyor olacak :) hiç endişe etmeyin.asıl önemli olan bebişlerin gün içindeki hareketleri...

işte benim göbişimde avatarımda...nasıl duruyor ama. yerimseniben göbek büyüdükçe, bel ağrım dahada çoğalıyor...

canım sen kaç kilo aldın cetvelindeki gebelik haftan doğrumu? benim göbişim seninkine göre bayağı aşağıda seninkide süpper top gibi olmuş maşallah

merhaba yazılarınızı okuyunca size katılmak istedim.. bende şu an 9 haftalık hamileyim. hamile kalmadan önce göbeğim vardı biraz .. şimdi sanki bana dahada göbeklendim gibi geliyor. tuhaf oluyorum çevremdekiler aaaa ne çabuk çıktı senin karnın diyip duruyorlar sinir bozuyorlar.. ama umrumda bile değil bu günleri sabırsızlıkla bekledim :) herkese hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almalarını dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…