Göbekteki sarkık ve çatlaga arc işlemi iyi gelir mi?

Huzurkokanmevsimler

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2022
646
820
35
Arkadaşlar iyi akşamlar göbeğim hamilelik,doğum kaynaklı deforme oldu.Sarkiklik ve çatlak var.Geçen gün gittiğim güzellik merkezi Arc işlemiyle %80 90 oranında azalma olur dedi.Karar verip öyle haber vereceğimi söyledim ama emin değilim.Bir faydası yoksa maddi manevi boşuna uğraşmayım diyorum.Bu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim.Bu arada doğum yapalı yıllar oldu,yeni değil yani bu deforme.

Merhaba ben de aynı dertten muzdaripim uzun zaman önceki hamilelik ve doğumdan kalma çatlaklarım var ve son yıllarda Vermiş olduğum 35 kilo sebebiyle ki 35 Kilo vermene rağmen yine de çok fazla sarkmasa da biraz sarkmam ve çok fazla çatlağım var söylediğiniz işlemi hiç duymadım En azından bilen bir arkadaş cevap yazarsan Benim de bilgim olsun diye cevap vermek istedim

Aynen ben de biri yazar ona göre kafamda netleştiririm diye düşündüm ama ya arc işlemi etkili bir işlem değil ya da göbek bolgesine mi uygulanmıyor bilmiyorum ama gittiğim güzellik merkezi %80 % 90 oranında azalma oluyor dedi.Artik gerçek mi değil mi bilemiyorum.Bugün başka bir güzellik salonuna daha soracağım bakalım bilgi alırsam yazarim yine.

Teşekkür ederim cerrahi müdahale ile kökten çözmek istiyorum başka güçlü alternatif olursa degerlendirmek isterim bende

G5 bende önceden duymustum ama selulitlerde daha etkili demişlerdi bende yakın zamanda dudak dolgusu için doktoruma gidicem ona da danışayım birbirimize haber verelim son durumu
İyi olur,haberlesirsek sevinirim.İns ben de yakın zamanda karar verip gideceğim ama önce sizin msjinizi bekleyim.Çok teşekkür ederim..

İyi olur,haberlesirsek sevinirim.İns ben de yakın zamanda karar verip gideceğim ama önce sizin msjinizi bekleyim.Çok teşekkür ederim..
Benim ekimin 13.de emar çekilmem gerek ondan sonra dudak dolgusuna gideceğim dudağımda hafif asimetri var emarda sıkıntı yoksa dolgu ile duzelttirecegim onun için hangimiz önce gidersek artık birbirimize haber veririz güzel sohbet için ben teşekkür ederim sevgiler

Ben de çok teşekkür ederim.. Sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…