göbek:(

dilek_286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
380
2
45
merhaba arkadaslar4 ay oldu dogum yapalı ....sezeryan oldum...göbegim hala 2-3 aylık gibi ve sarkıyor..regli dönemimde ve gaz oldugunda varya nasıl şişiyor... spor salonuna gitsem acaba dikişler acırmı..bişey olurmu...sizler bişeyler yapıyormusunuz..bu rejene krem var...emziriyorum süte zararı varmı acaba...ya çok cnm sıkılıyor bu göbegime...kızlar çözum bulmamız lazım...yoksa kalıcak sanırım bu göbekler

canım belki kızacaksın ama doğumda alınan kilolardan dolayı bu göbüşler kalıyor ki malesef sarkık göbek sıkılaştıman lazım

Yok canım korkma o yapısal birazda. Benim sezeryanlı çok arkadaşım var sporla o göbekleri yok ettiler merak etme. Benim doktorum 4 ay ağır spor yasak demişti. Lina 4 aylık oldu artık ve ben spora başlayacağım en yakın zamanda. Benimde var göbeğim ama gidecek kararlıyım.

bence de ya sporla kesinlikle sıkılaşır. yalnız o kremlere filan ben asla inanmıyorum para tuzağı olduğunu düşünüyoru. sonuçta bu sarkıklıklar kaslarla i,lgili deil mi? napacak krem kaslarımı gerecek mantığı yok. en iyisi mekik. 6 ay bitsin benim hala içdikişlerim çok acıyo hele bugün yağmurdan kanımca

bence kreme kanma sakın da para bayılma spor salonuna git daha iyi hem o krem çatlak için sıkılaştırıcı özelliği yok kanımca reklamına dikkat et bak ki ben çatlağa bile iyi gelmez dıorum aman para tuzağı o ,,
spor spor bölgesel spor gider merak etme yav altı üstü yağ:)
ben normal yaptım güyya ama hep dıorum ya ağustos sıcağı saramadım göbeği,,,var biraz fırtlıyo sinir edio kara kara düşünorum ki nasıl gerilcek bu die napalım mekik falan yapcaz bişi

aslındaa bir fikrim var ama ne zaman uygulamaya sokarım bilmiyorum
bu çöp poşetleri varya sıkı sıkı eşime sardırıp işe giderken sabahtan üstüne korseyi takacağım terletir heralde bilmem ter atmak önemli gün içinde kızımla uğraşırken terler orası heralde sağlıksızmış eşime göre dedim umurumda değil yazın eteklerimi giymek istiorum eteklerimden fışkıran göbek olmasın sağlıksız olsun dedim

ahah 40 ım çıkana kadar çarşafa dolanık gezseydim dişimi sıkıp şimdi kotlarımın tadını çıkarırdım bi yere giderken aval aval dolabıma bakmazdım (((

BENDE de feci göbek var sanki hamile gibiyim hala offf..popo desen o da öle,amannn nasıl gidicek walla.o kremlere ben de güvenmiyorum spor lazım spor!!ama vakit yok ki yapalım

kızlar ben kreme inandım sanki..yada inanmak istedim..tek basına evt bi yararı olmazda...belki sporla birlikte faydası olur die dusundum yanlısmı??? aklım karıstı....ama çok ümitsizim sporlada gidecegine..aynaya bakamıyorum..acaip cnm sıkılıyor ya...antalyada oturuyorum...denize giremem böyle...bu kadar olucagını tahmin etmemiştim ya...eşimde yavas yavas..belin kalın vs..demeye basladı....erkekler ne rahatlar valla...herseyi biz çekiyoruz valla...İSYANLARDAYIM :)

al bendende o kadar izmir gbi bir yerdeyim artık deniz falan hikae gibi gelio 34 bedenden 42 bedene çıktım
28 kilo aldım ya insaff ya allahtan çok zayıftım ve boyum uzun sırıtmadı yoksa bir tekerlek resmen üfff

Evet vakit dar yaza ne kaldı 4-5 ay bu kadar zaman yeter mi bilmem pratik ama etkili bişiler şart ???ama ney??
şu poşetle terlemeişini denemeli bakalım

al bendende o kadar izmir gbi bir yerdeyim artık deniz falan hikae gibi gelio 34 bedenden 42 bedene çıktım
28 kilo aldım ya insaff ya allahtan çok zayıftım ve boyum uzun sırıtmadı yoksa bir tekerlek resmen üfff

Cnm bende 25 kilo aldım..boyum 1.80 4-5 kilom kaldı verdim ama...edenim hala fazla ve göbegim çok sırıtıo..boy uzun fazla elli olmuo korse giyiyorum ama ...sahile mumkun deil çıkamam

göbeğe etkisi olur mu bilmem ama bu reje... krem çatlaklarıma iyi geldi 2.tüp bitmek üzere...doğumdan 2hafta sonra eşim sipariş vermiş biara çok süremedim ama şimdi düzenli sürüorum sabah akşam yarı yarıya azaldı çatlaklar...hamilelik boyunca çok çatladım ben bide 8aylık doğurdum 1ay daha dursa karnım ne hale gelirdi düşünmek bile istemiorum....bi tüp daha sipariş vercem nette baya ucuzlamış yarı yarıya hemde

kızlar bende de aynı sorun var..sanki hamileymişim gibi...çöp poşeti olayına gelince...lahana yağını problemli bölgeye masaj yaparak sürüyorsunuz sonra streç le sıkı sıkıya sarıyorsunuz bel basen ve popo kısmını güzelce streçleyin onun üzerine sizi sımsıkı saracak bir tayt giyin ve gün içinde sizinle kalsın akşam bir duş alın..sardığınız bölgelerin nasıl terlediğini göreceksiniz..2.alternatifte bana göre power plate bu konuda çok araştırma yaptım ve ocak ayında başlıyorum günde 5-10 dk bu sporu yaparak vücudu forma sokuyorsunuz biraz tuzlu ama değer bence..denemeye değer

kızlar tek siz değilsiniz yada tek ben değilmişim pilates topu gibi olan
ee bendede var aynı dert sadece düzenli sporla gider o gübecikler bide vakit bulsam o sporu yapmaya en güzeli sabah akşam ve düzenli yapılan spor kızlar hadi bakalım kolay gelsin hepimize inşallah verecezzzeritecez yağlarıı.......:Saruboceq:

benim spor aletim var çok memnunum kızlar her bölgeyi ayrı çalıştırıyo cidden ismi ege:)ne spor mümkün mü ege ile akşamları uuyuduktan sonra eşim biraz çalıştırıyo eski lisanslılardan kendisi ama 3. harakette ben pırtbütün gün kucak bebeği olan oğlum artı ev işi yemek sporaa bırak vakiti halim yok.ama lahana yağını yapmayı düşünüyorum.ve ege mamaya başladığında inşallah 2 saat anneme bırakıp bi spor salonuna gidicem yoksa halim çok vahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…