Göbek sorunu

Helinimsi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
167
57
Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Burda gerçekten kilo sorunu olan ciddi diyet yapanlar vs bir sürü insan var şimdi ben anlatınca dalga geçenler yada buda dert mi diyenler olabilir. Hepinize saygım sonsuz ve inşallah herkes istediği kiloya ulaşabilir. Ben 52 kiloydum 3 aydır yediklerime dikkat ediyorum. 3 ay öncesine kadar bi günde doysamda sürekli cips çikolata meyve sebze yemwk her şeyi yiyen bir insandım yani yiyip yiyip kilo alamayanlardan. Ama aslında o iş öyle değilmiş. Şuan 50 kiloyum sporda yapıyorum biraz ama öyle bir göbeğim var ki 50 kilo değilmiş gibi. Meğer o yediğim şeyler göbekteymişte farkedememişim. Şimdi şekersiz 21 güne başlayacağım ama 50 kilodan aşağıya düşmek istemiyorum. Kilosu az olup bölgesel kilosu olan var mıydı? Ve bunun için neler yaptınız yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Bide ben bazen o kadar çok şişiyorum ki reglden 10-15 gün önce başlıyor resmen göbeğim 15 cm büyüyor patlayacak gibi oluyorum. Sürekli şiş olmaktan bunaldım. Pms döneminde olmasam bile şiş bir göbeğim oluyor. 50 kilo olup göbeği 2-3 kat olanlar yalnız olmadığımı bilmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…