göbek ne zaman çıkıyor

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
1.635
6
arkadaşlar hamile kıyafeti ne zaman giymek lazım göbek ne zaman çıkıyor,çoğumuzun hayali inşallah Rabbim sağlıkla hepimize nasip eder.

valla göbek bu belli olmaz canım ne zaman çıkacağı benim 5.aydan itibaren
belli olmaya başlamıştı

valla göbek bu belli olmaz canım ne zaman çıkacağı benim 5.aydan itibaren
belli olmaya başlamıştı

:1rolleyes:inşallah benimki erken çıkar sağlıklı olsunda beşinci aydada çıkmasına razıyım ne güzel düşününce bile heycanlanıyor insan

benim bir önceki hamileliğimden zaten hali hazırda olan göbeğim şu an itibariyle çıkmış durumda..
iç karın genişliğinle ilgili bir durum..

huhu benimde artık azz cıkk cıkıyoo.ac kalınca bile var arttık göbegim.hem artık onu hissediyorum.kayıyoo karnımdaa

benim maalesef bişi yokkk 1,5 hafta sonra 4 ay olucak ama yok göbek falan.akşamları çıkıyo oda fazla değil her sabah bakıyorum belki çıkmıştır diye yok yok yokkkkkkkkkkkkkkkk... bebeimide hissetmiyorum mide bulantımda olmadı ben ultrasona girmezsem zaten hamiş olduğumu anlamıyorum

benim ilk gebeligimde 5 inci aylarda basladi cikmaya,ikincisi daha cabuk cikiyormus öyle diyorlar,bakalim daha 5 inci hafdadayim,cok var cooooook ,,,

eheehe benim normal hali 3 aylık gibi..-tatlicadiarzu-
İyicenede şiştim şimdi. kafamçokkarıştıDaha bebek miniminnacık ama göbek aldı başını gidiyo..:çok üzgünüm:

kız fenamı daha erken giyeceksin hamileliğini:))))artık olaylara hep iyi yanından bakmalısın stres yassak kardeşim:))))

12 inci haftamda çıkmaya başladı sonrasını düşünmek istemiyorum.herkes bakıyor karnıma:)

benim daha bu ay çıkmaya başladı oda biraz 6yaşında bir kızım var ondada 6 aylık çıkmıştı benim iç karnım genişmiş doktor öyle diyo

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim cvplar için inşallah hayırlısıyla darısı başımıza ben hamileliğimde çok göbekli olmak istiyorum hayırlısıyla tabi inşallah

ya inanmanız zor ama ben sekizinci haftadayım güleceksiniz ama benim karnım genişledi ve popom büyüdü oysa likom aynı yani vucudum dağıldı buna çok üzülüyorum.keşke benimde 5.ayda çıksa ama yakında millet anlıycak üffffff bir de sabahları 56 yım akşamları 58 nasıl oluto anlamadım akşamları gezmeye gitmeye korkuyorum

canım konuyla alkasız ama bebeğinin kalp atışını gördünmü,açtığın konuyada birşeyler yazmak isterdim ama bana daha tahliller yapılmadı yani hiç bir bilgim yok ama inşallah iydir sonuçların pozitif olduğuna göre sanki iyi gibi geliyor hayırlısı hakkımızda,kilona fazla takma zayıfmışsın maşallah.

ay yavrumun kalp atışlarını gördüm ve duydum güp güptü maşallah

allahim butun cocuk isteyen bayanlara rabbim bebek versin ins hepiniz hayirlisi ile bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz ins , butun bayanlar bunu hakediyor dualarim sizinle

kızlur ben de 9 haftalık hamişim ama alt göbek ortada normal mi?sizin de çıkmışmıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…