göbek fıtığı olan var mı

beyazzzambak

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
2.253
140
kızlar benim kızımın göbek bağı 13. günde düştü o zamndan beri şişlik vardı ama ben normal olduğunu geçeceğini düşünüyordum bugün iyice şiş olduğunu gördük bastırınca içine doğru gidiyor ucu da hafif mor gibi ağladığında ıkındığında iyice şişiyor ceviz büyüklüğünde internetten araştırdım göbek fıtığı olduğunu ve muhtemelen geçeceğini 3 yaşına kadar gçmezse ameliyet olacağını söylüyor daha önce bu durumu yaşayan bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

benim oğlumda da var 2aylık şuan doktora gittik geçen ay bekleyelim olur bebeklerde hiç bir şey yapmayın dedi ama ağlayınca ve gerinince şişio diye parayı peçeteye sarıp ipek bantla bantladık en azından sabitlio bakalm cuma kontrolümüz var ne diycek doktor ben 35 haftalık doğum yaptım o yüzden olduğunu düşünüorum bi kanal varmış o kapanmamış inşallah geçer

benim kızım 15 günlük aynı senin gibi 13 gün düştü göbeği ve hala kapanmadı.ağladıkça daha da çok açılıyor gazından dolayı doktora gittim,doktor cerrahın göbeğini görmesi lazım dedi .o kadar takıyorum ki göbeğini üzülüyorum inşallah seninkide benimkide iyileşir

Benim bebeğiminde var göbek fıtığı aşırı ağlamaktan çıktı dr.a götürdük 1 yaşına kadar kendiliğinden düzelir eskiden bi bezin içine sert bi cisim koyup onu göbeğe sararlarmış annem yapmamı söylüyo ama ben unutuyorum dene istersen ama bi zararı yok sanırım üzülme sakın

eşimde denyelim diyor ama ben pek sıcak bakmıyorum yara bandıyla para yapıştıralım diyor ama yara bandı sonra çıkarırken acır yara bandının yapışkanı kalır onu çıkarmak zor olur diye yapasım gelmiyor ama bu gidişle deneyecem heralde

arkadaşlar benim oğlumda da göbek fıtığı vardı.3 aylık olduğunda tamamen geçmişti.merak etmeyin sizinkiler de geçecektir.bana da göbeğine bişeyler sar diyolardı yapmadım ama geçti.dr.lar pek tavsiye etmiyolar zaten.
Sağlıkla büyüsün bebişleriniz...

ayyyyy canım ya inşallah geçer umutlandım yazdıklarını okuyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…