göbeğinizde dikey çizgi oluştu mu?

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
221
kızlar benim göbeğimde hafif bi dikey çizgi oluştu bunun normal olduğunu okumuştum sizde de oldu mu acep

evet benimde oldu 5. ve 6 aylarda ortaya çıkıyor fakat son aylarda daha belirgileşiyor. merak etme her hamilelikte olabiliyor.

bende de oluştu,yukarıya kadar çıkıyor:)

bende de var yaklaşık 1 aydır bayaa belirgin,göğüslerimin arasından göbek deliğimin altına doruu iniyor,eşimin çok garibine gitti...:)

benimde oldu daha yeni belli olmaya basladı bir arkadasımın doğumdan sonra belli bir zamana kadar koyu koyu kaldı.

Benim sadece gobegimin altinda var.Yukari cikamadi bir turlu.Rengide cok acik bakalim boylemi kalir koyulasip uzarmi bekleyip gorecem :)))

Bende de var canım..göbeğimin altındaki çizgi daha belirgin,üstteki çizgi daha açık renk:)

bende henüz oluşmadı ama göbek deliğim dışarıya doğru çıktı çok komik gözüküyo :)

arkadaslar benimde adetime 2 gün var bütün belirtilerde var ve çok garip o dediğiniz çizgi çok silik oluşmuş ya inanamadık eşimle.silik ama belli önceden yoktu.göbekten aşagı iniyo yukarı kadar değil sizce gebelik varsada bu kadar erken belli olması normalmi yada böle olanlar varmıı:uhm:

göbeğimin üst kısmında yok ama alt tarafta hafif belli oluyo sanırım bu arada sevgii o çizgi karnın büyüyüp gerildikçe ortaya çıkıyo bence bu çizgi hamilelik belirtisi değildir 20. haftalardan sonra ortaya çıkıyo genelde

arkadaşlar bu çizginin manasına halk dilinde , doğumun yaklaştığını gösteren çizgi diyorlar. Bu da olabilir :)) ben son ayımdayım . ilk zamanlar göbeğimin altında vardı şimdi ise göğüsümün altına kadar çıktı rengide koyulaştı.. zaten 10 taş çatlasa 15 güne kadar doğururum inşallah.

canım inşallah biran önce sağlıkla alırsın yavrunu kucağına çok az kalmışş 10-15 gün neki nilmısra kııııızzzzz doğurdun doğuruyon

yok yav benim cizgi falan olmadi ilk basta azcik alt tarafta olur gibi oldu oda gitti.

BENİMDE GÖBİŞİMİN ALTINDAKİ ÇİZGİ ÇOOK BEBLİRGİN FAKAT ÜSTTEKİ BİRAZ DAHA AÇIK AYRICA GÖBİŞİM DIŞARIDA PATLAYACAK GİBİ ÇOOK KOMİK GÖRÜNÜYOOO :dance:

X