Gmail şüphesi

Başka bi e postayla açsam rehberimdekiler görmez dmi :)
Ya sanırım samsung kullanıyorsun samsunglarda senkronize diye birşey var ve inan hiç anlamıyorum o olayı birşey diyemem ama şunu diyebilirim facedeki e postanla açarsan bildirim gider herkese orda senkronize etme gibilerinden bir seçenek yok mu en kötü eşinin numarasını sil nasılsa ezbere biliyorsundur öyle aç bakalım :))

Merhabalar.
İçinizin rahat etmesi için bu yola başvuruyorsunuz ama eşinize sormanız daha iyi değilmi:)Tabi yine de sizin kararınız:)
İnstagram hesabı açacaksanız kesinlikle numaranızı kaydetmeyin.facebook hesabınızı da bağlamayın.Ve yeni bir mail adresi açın:)

Son düzenleme:
Aynen cano öyle bi deniyim dimi :) turkcell t70 kullnyrm cnm eğer varsa böle bişe bn onu parçalıcam

Merhabalar.
İçinizin rahat etmesi için bu yola başvuruyorsunuz ama eşinize sormanız daha iyi değilmi:)Tabi yine de sizin kararınız:)
İnstagram hesabı açacaksanız kesinlikle numaranızı kaydetmeyin.facebook hesabınızı da bağlamayın.Ve yeni bir mail adresi açın:)
Çok tşk ederm :) :) :)

Aynen cano öyle bi deniyim dimi :) turkcell t70 kullnyrm cnm eğer varsa böle bişe bn onu parçalıcam
Yoktur canım bence aklına kötü bişey getirme belki biri girmiştir yada hesap açmak istemiştir söylicektie unutmuştur vs önce iyi düşün bir bak bakalım neymiş

Hayda anladım bende gariplik var sizin bu isteğiniz çok normal çünkü .

Bu adam gizli gizli yapıcaksa işyerinde açar telden açmaz sen hiç göremezsin biraz güvenmeyi dene
Adam gizli isler ceviriyorki esine soylemiyor esine sifreyi vermiyor
burada ben konu sahibinin esine guvenmesini gerektirecek bir sey goremedim

direk sordunuz mu?
gercekten merak ediyorum.
ben olsam ne o actigin hesap canm
yeni hesap mi açtım derdim.
kuskulanirsamda aç bakayim su hesabı bir bakayim merak ettim derdim.
ee açmak zorunda kalırdı heralde.sonucta açmazsa daha çok şüphe verici.
yani dürüstçe konuşulması sorulması taraftarıyım bu tür şeylerin.
hoş esimin ne hesabını ne şifresini bilirim ne yanimda acar kafamı çevirip bakarım.
ben eşimi bilirim güvenirim güvenmediğim noktada da bitiririm.
açık açık konuşun.yakalanırsaniz ve altından bisey çıkmazsa boşuna zor duruma düşersiniz.

Adam gizli isler ceviriyorki esine soylemiyor esine sifreyi vermiyor
burada ben konu sahibinin esine guvenmesini gerektirecek bir sey goremedim

Soğukkanlı olmak lazım herkonuda. Üstüne çullanıp ne o instagramzart zurt dese adam telden açmaz işyerinde açar . Hatta ileri boyutta böyle hatunlarla konuşuyum böyle rahatlatıyım kdndimi biriyse yeni telefon alır işyerinde bırakır. Eşinin bildiği telde ortada durur nasıl bilicek ?

Belki telinden başkası girdi belki kendi açtı yapılcak şey evde olduğu vakitte instagram açıp eklemek .

Yoksa telefonlar artık akıllı ama eskisi gibi silince silibmiyo bişryler farklı farklı yerlerdende silmek gerekiyo ki silinsin.

Tamamdır. tşk ederim yorumlarınız için. Mune Mune konumu kapatabilir misiniz mümkünse :) :) :)

Kızlar sıkıntıdayım. Fikirlerinize ihtiyacım var. Eşimden şimdiye kadar bi pislik görmedim. Ama geçen gün instagram açmş kendine. Vr bnm haberm yoktu. Bnde o duştayken bakcaktım ama çıkış yapmış. Gmailini de değştrmiş. Bnde gmailini aldö ama o telaşla şifreyi değiştirmeyi akıl edemedim. Nasıl değştrcem gmail şifresini nasl bakcam instagramına yada instagram şifresini nasıl bulcam
gmail telefonla onay istiyor sanirim telu kayitlidir sifremi unuttum deyip message la gelsin sifre

Kızlar sıkıntıdayım. Fikirlerinize ihtiyacım var. Eşimden şimdiye kadar bi pislik görmedim. Ama geçen gün instagram açmş kendine. Vr bnm haberm yoktu. Bnde o duştayken bakcaktım ama çıkış yapmış. Gmailini de değştrmiş. Bnde gmailini aldö ama o telaşla şifreyi değiştirmeyi akıl edemedim. Nasıl değştrcem gmail şifresini nasl bakcam instagramına yada instagram şifresini nasıl bulcam
gmail telefonla onay istiyor sanirim telu kayitlidir sifremi unuttum deyip message la gelsin sifre

X