Gmail şüphesi

Mervedes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.790
2.034
29
Kızlar sıkıntıdayım. Fikirlerinize ihtiyacım var. Eşimden şimdiye kadar bi pislik görmedim. Ama geçen gün instagram açmş kendine. Vr bnm haberm yoktu. Bnde o duştayken bakcaktım ama çıkış yapmış. Gmailini de değştrmiş. Bnde gmailini aldö ama o telaşla şifreyi değiştirmeyi akıl edemedim. Nasıl değştrcem gmail şifresini nasl bakcam instagramına yada instagram şifresini nasıl bulcam

Direkt söyleyani yanında ken açıp eline versin telefonu ne arastırıcan sen eşinden habersiz açmış olsan araştırır mıydı ?kıyamet kopardı !

Kızlar sıkıntıdayım. Fikirlerinize ihtiyacım var. Eşimden şimdiye kadar bi pislik görmedim. Ama geçen gün instagram açmş kendine. Vr bnm haberm yoktu. Bnde o duştayken bakcaktım ama çıkış yapmış. Gmailini de değştrmiş. Bnde gmailini aldö ama o telaşla şifreyi değiştirmeyi akıl edemedim. Nasıl değştrcem gmail şifresini nasl bakcam instagramına yada instagram şifresini nasıl bulcam
Ya böyle akıl vermek istemem ama fake bi instagram acıp o gmailden aratıp ekleyin bi bakın bakalım

İnşallah birşey yoktur baska bi arkadası girmek istemiştir telden böyle bi akıl verdiğim için çok üzülürüm :KK43: peki kendi hesabınızdan arattınız mı nasıl bir instagrammıs profılde falan ne var
Aşkm ben pek anlamıyorum ki instagram falan. Ama birazdan bende açıcam hatta şmdi. İki üç foto koycam. İnşallah düşündüpüm gbi bişey yoktur ya :KK43:

sosyal medya fena oldu artık devırde. baska hesap ac ekle. bakalım ne yapıcak

İnşallah birşey yoktur baska bi arkadası girmek istemiştir telden böyle bi akıl verdiğim için çok üzülürüm :KK43: peki kendi hesabınızdan arattınız mı nasıl bir instagrammıs profılde falan ne var
Bişey sorabilir miyim size

Şmdi bn indirdim e postamla kaydolcam. Ama rehberindeki kişiler sürekli senkronize edilcek gibi bişey yazıyo. Rehberimdeki kişilere görünecek mi yani açsam
Ve hatta facebooktaki arkadaslarınıza bile gider instagrama kayıt oldu diye iyi mi siz sıfırdan bir eposta açın öyle kayıt olun

X