Glifor

Çok riskli bir durum diye biliyorum ilaç kullanımı zaten yasak gebelikte bide bu ilaç olunca daha da zor gibi geldi. Yani bu ilacı benim bünyem kaldırmadı. 95 kiloyum bu arada kolay kolay hiçbir şey sarsmaz beni bide. Bu arada gebelik olursa hemen bırak demiş doktor ama ilacın etkisi zaten bir süre vücutta kalıyor. Sizi uyarmasi gerekirdi bence korunun vs diye. Neyse zararın neresinden dönerseniz kâr. Ama doktor ilacı yazmak için her yolu denemiş gibi geldi bana
buna benzer yeni çıkan ilacı bana doktor vermişti ayhali kanamam 1 ay sürdü beni deneme tahtası yapmış doktor doktoru azarladım beni deneme tahtasımı yaptın dedim yeni amerikan ilaçlat Türk insanı üstünden deneniyormuş bedavaya bunu okudum para vermemek için

buna benzer yeni çıkan ilacı bana doktor vermişti ayhali kanamam 1 ay sürdü beni deneme tahtası yapmış doktor doktoru azarladım beni deneme tahtasımı yaptın dedim yeni amerikan ilaçlat Türk insanı üstünden deneniyormuş bedavaya bunu okudum para vermemek için
İnsan kime güveneceğini şaşırıyor gerçekten. Canımızı emanet ediyoruz yapılan muameleye bakın. Benim doktor kuzenim var çok acil şeyler dışında çocuklarını hastaneye götürmüyor evinde de doğru düzgün ilaç yok. Biliyorlar herşeyi.

X