Gizem Akdeniz cinayetinde şok gelişme!

kanım dondu resmen.....Allahım korusun hepimizi böyle hasta ruhlu insanlardan.....

nasıl kıyabildin o meleğe...ağlıyorum sinirden....cinayet kadar verilen cezanın azlığıda mahvediyor insanı....cinayeti işlediği gibi ölüm fermanını aynı şekilde

keseceksin böylelerinin...o kuzum canlı canlı yakmış bide....katilide yaksınlar.....bizim yüreğimizide yaktı.....Allahım adalet bu mu....ceza ya bak.....

boşuna denmemiş dostlar.......

adaletsiz dünya diye.....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ve yine boşuna denmemişki........

yaşasın zalimler için cehennem diye......:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Savcı, Akdeniz'in 'Cinayetten' ağırlaştırılmış müebbet, 'cinsel istismardan' 12 yıl, 'hürriyetinden yoksun kılma' suçundan ise 14 yıl hapis cezası ile cezalandırılmasını istedi.

Dikkatten kaçıyor ilk okumada ama cinayetten ötürü ağırlaştırılmış müebbet istenmiş zaten. 14 yıl sadece kızı alıkoyduğu için. Gerçi müebbet bile ceza değil ona ama. :KK47:

Ona da bir kılıf uydurub iyi haldeyip ortalığa sallarlar :KK47:bu ülke bu örnekleri çok gördü :KK47:mübbet bile olsa bir ödül sayılır devlet gözetiminde tüm ihtiyaçları karşılacak .Tazecik hiç bir şeyden haberi olmayan bir mahsun yavru bu canavarın yerinde mezarda yatacak :KK14:

Son düzenleme:
:KK14: inanamıyorum sok oldum yani 1 bu gibii haberlere alışır oldu kulağımız cok sıklaştı neden se :KK43: kuzenimin kızı var anne bana taytı hep evde giydiriyosun dışarıdada giydirsene dedi annesi olmaz diyince ağladı ... bnde nie ağlatıyosun giydir abla dedim o şimdi ağlasın ki bn ilerde ağlamıyım nagihan bebek diyoruz biz ama dışarısı sapık dolu ne bıleyim pislik olmadıgını :/ diyince hak verdim aldık miniği güzelce anlattık arada bi surat assa bile evde giyiyo istediğini yada annesiyle cıktıgında yani :KK4: o adamı elime verseler o fazlalık seyini koparıp ona yedirirdim :KK17::KK43::KK50::KK20::KK19: seytan bile dur diycek artık böylelerine
:KK47:

Ona da bir kılıf uydurub iyi haldeyip ortalığa sallarlar :KK47:bu ülke bu örnekleri çok gördü :KK47:mübbet bile olsa bir ödül sayılır devlet gözetiminde tüm ihtiyaçları karşılacak .Tazecik hiç bir şeyden haberi olmayan bir mahsun yavru bu canavarın yerinde mezarda yatacak :KK14:

Yok canım olamaz öyle bir şey. Cinsel istismar+alıkoyma suçlarından aldığı cezalar hariç sadece ağırlaştırılmış müebbetten en az 30 yıl yatması lazım. Yalnızca müebbet olsa aftan faydalanabiliyor ama bundan pek mümkün değil. Tek kötü yanı hücrede çekecek cezasını. Şişleyen, o miniğe yaptıklarını kendisine yapan koğuş arkadaşları olamayacak yani. :KK47:

Yok canım olamaz öyle bir şey. Cinsel istismar+alıkoyma suçlarından aldığı cezalar hariç sadece ağırlaştırılmış müebbetten en az 30 yıl yatması lazım. Yalnızca müebbet olsa aftan faydalanabiliyor ama bundan pek mümkün değil. Tek kötü yanı hücrede çekecek cezasını. Şişleyen, o miniğe yaptıklarını kendisine yapan koğuş arkadaşları olamayacak yani. :KK47:

İnşallah dediğiniz gibi olur...
Ama dediğim gibi bu ona bir ödül ceza değil.

yine gözüme çarptı bu haber.....:KK43::KK43::KK43::KK43:

ve yine acıttı sol yanımı....:KK5:

Allahım ailesine sabır ver.......:KK14::KK14::KK14::KK14:

Pislik herif geber yerin cehennem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X