Giyim kuşam

Kimimkiben82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2014
644
594
sevgili arkadaşlar
Belki pek büyük bir dert değil ama eskisi gibi giydiklerim yakışmıyor artık bana. Giyinmeyi de bilemez oldum. Hiç bir şey seçemiyorum. Para var zevk yok meselesi. Takıntılı olduğum bir kaç parça kıyafetle dolaşıyorum. Diğerleri yakışmıyor çünkü, öyle hissediyorum. Psikolojik mi acaba? Ya da cidden zevksiz mi oldum. Böyle değildim, eskiden ne giyeceğimi bilir şık olurdum. Şimdi sıfır. Evlenince böyle oldum biraz da. Ne yapsam kafamı toparlayamıyorum. Dolabın önünde sabahları saf gibi düşünüyorum. Öneriniz var mı bana?

Evlendiğin için artık nasıl göründüğünü önemsemiyorsun. Tabi ki yanlış bir şey.
Eskiden nasıl giyiniyorsan aynı tarzda yeni kıyafetler al... Renklerini seç.. Dolabını güncelle. Kıyafetlerini ayakkabını çantanı akşamdan seç.

Evlendiğin için artık nasıl göründüğünü önemsemiyorsun. Tabi ki yanlış bir şey.
Eskiden nasıl giyiniyorsan aynı tarzda yeni kıyafetler al... Renklerini seç.. Dolabını güncelle. Kıyafetlerini ayakkabını çantanı akşamdan seç.
Evet çok haklısınız. Evden çıkarken önemsemiyorum, işe gelince görünce herkesi çok kötü hissediyorum:) bir de eşimle aynı ortamdayız. Mutsuz oluyorum kendi kendime

ck sıntılı bı durum degl bnce. bıraz kafanz karsmıs o kadr. mdem parada var dıyorsuznduzgun zevklı bır arkadsla alsverıse cıkn o zaman.. ne dertler var ınsanlarda bunarı takmayn bnce cozumsuz bı durum degl cnku...

Zaman Zaman depresyondayım. Arada çıkıyorum ama :-)

Moralim bozuk, keyfim kaçık olduğunda ben de hiç özenli giyinmek istemem.
Normalde çok uyumlu giyinir ve iltifat alırım kıyafetimin yakıştığına dair.

Spor yapsanıza. Mutluluk hormonu salgılatıyor, kendinizi daha iyi hissedersiniz belki.

Moralim bozuk, keyfim kaçık olduğunda ben de hiç özenli giyinmek istemem.
Normalde çok uyumlu giyinir ve iltifat alırım kıyafetimin yakıştığına dair.

Spor yapsanıza. Mutluluk hormonu salgılatıyor, kendinizi daha iyi hissedersiniz belki.
Evet iyi hissetmediğimdaha kötü giyiniyorum. Ama eskiden asla yapmazdım. Rimelsiz kalemsiz çıkmazdım. Şimdi umrumda olmuyor bazen. Ama Canımı da sıkıyor. Teşekkürler öneriniz için bu arada.

sevgili arkadaşlar
Belki pek büyük bir dert değil ama eskisi gibi giydiklerim yakışmıyor artık bana. Giyinmeyi de bilemez oldum. Hiç bir şey seçemiyorum. Para var zevk yok meselesi. Takıntılı olduğum bir kaç parça kıyafetle dolaşıyorum. Diğerleri yakışmıyor çünkü, öyle hissediyorum. Psikolojik mi acaba? Ya da cidden zevksiz mi oldum. Böyle değildim, eskiden ne giyeceğimi bilir şık olurdum. Şimdi sıfır. Evlenince böyle oldum biraz da. Ne yapsam kafamı toparlayamıyorum. Dolabın önünde sabahları saf gibi düşünüyorum. Öneriniz var mı bana?
Bu yazdıkların banada tam uyuyor.benimkinin nedeni eşim onu giyme bunu giyme dikkat çekici olmayayım derken paspal bir hal aldım eşimde çok memnun.bende mutsuzum artık.sabahları onunla tartışmaktnasa kızmadığı üç beş kıyafetimle mevsimleri geçirir oldum resmen.

Bu ara ben de oyleyim ne guzel tarif etmissiniz benim tarif etmeye gayretim bile olmazdı. Ayni uc parça seyi evirip cevirip giyiyorum. Bi suru yeni kıyafet aldim halbuki. Oylece etiketli duruyorlar. Bu kisir döngü her gun insanlarin övgü yapmasiyla basladi. Cantami montumu her seyi aa nerden aldin aa ne güzelmiş diyip duruyorlardi yavas yavas güzel seyler giyinmekten utanır oldum. Simdi de alıştım bu duruma.

Biraz da karın bölgemden kilo aldım onun da etkisi var galiba hep tayt giyesim gelio.

Aynı şeyleri düşünüyorum bu ara. Herkes çok güzel giyindiğimi söylerdi. Ben de çok dikkat ederdim. Doğum çocuk derken ilgi alanları değişti tabi, şimdi de toparlayamıyorum. İstesem de iyi giyinemiyorum

X