Gitsem mi?????

G

gamze_8

Ziyaretçi
Merhabalar
Daha önce bi konu açmıştım arkadaşlar erkek arkadasım var 4 yıllık ılerıye donuk gıtmeyen benı oyalayan bırı ben ıngıltereye gıttım kısa bı zamanda kandırdı benı gerı dondum ama yıne aynı devam ettı hep.Belalı biri rahat bırakmıyo ne yapsam.Bi aile var benı aradı bugun gelırmısın dıye evt dedım ama su an aılem gerı dondum dıe gondermek ıstemıyo ama ben ondan kurtulmak için gıtmek ıstıyorum(tabıı bu sefr bana ulasamıcak tel bıle goturmıcem sadece kendım aılemı arıcam.)Ama bı yandanda gıtmek ıstemıyorum.Çok zorlanıp aılemdende ayrı kalınca cok üzülüyorm.Gitmesem hayatıma hep mudahale edıp rahat bırakmıcak.Ne yapsam bılmıyorum...Yardım ederseniz sevinirm

Canım anladığım kadarıyla au-pair din ingilterede...bir kere herşeyi bir kenara bırak geleceğini düşün..o kadar masraf yapıp gitmişsin birde bu şans herkese gülmez vize alamayanlarda çok fazla...
9 ay kaldım bende londrada ve inan şuanda burnumda tütüyor..senin yerinde olsam 1 dk bile beklemeden düzgün bir aile bulup ( gumtree diye bir site war orda iyi aileler bulabilirsin ) GİDERDİM !!!
hem burdaki telaşından kurtulurdun hemde erkek arkadaşının sana uygun olmadğını daha iyi görürsün..senin yerine olsam 10 kez gitmiştim şimdiye kadar...kal 6 ay daha orda emin ol geldiğinde aranız soğumuş olacak..

:uhm::uhm::uhm:
hiç bişey anlamadım kafamçokkarıştı

ailenin yanında kalsanız erkek arkadaşınız sıze ne gıbı zararlar verebılır.yada gıdersenız sızı bulabılırmı zarar verebılırmı.. yada daha onceden sıze ne gıbı zaralar verdı.biraz açarsanız konuyu daha ıyı yardımcı olabılırız...

bide sız ıngıltereye okumak içinmi yoksa çalışmak içinmi gidiyorsunuz.sanırım çocuk bakıcılığımı yapıyorsunuz..

son iki senedır zaten pek anlaşamıyoruz son zamanlarda dahada cok kavga edıyoruz bıttı dedıgımde eve kadr gelıo telımı kapasam butun aılemı arıo bana ulasana kadr... dedım cıddı bıseyler olsun tmm deyıp ıkı senedır hep bı bahane uydurdu yok aılem burda deıl yok sorunlar var bende gelecegım olmadıgını gorup gıttım sonra aılemle konusmus bız gelcez ıstemeye gamze gelsın sonra konustuk faln kandırdı geldm ama tekrar basladıbugun yarın sankı ben soruom ole oldukca daha sınırlerım bozulmaya basladı ondan sonra yok bekle problemlerım var hep bahaneler...bende oyuzden tekrar gıtmek ıstıyorum donmekle cok buyuk hata yaptım ama aılemıde nasıl ıkna edıcem gondermelerı ıcın bılmıyorum?

evt aupair olarak gıtmıstım aıle yanında kalıp cocuklarına bakıp kursa gıtmek ama gıttıgım aıleylede anlasamamıstık yıne problem yasarmıyım bılmıyorum ama onu beklemekte ıstemıyorum artk kendı gelecegıme bı yon vermek ıstıyorum

şimdiden böyle sorunlar yaşadığın biriyle geleceğin nasıl olur kimbilir... bence kesinlikle git.. bu senin kendi hayatın kendi geleceğin.. ileride ayaklarının üzerinde durabilmek tamamen bağımsız olabilmek için elinden gelen herşeyi yap.. bence aileni ikna etmeye calış.. sonra gitmediğin için pişmanlık yaşayabilirsin...

Onu unutman için gitmen çok iyi olur...
Mantıklı düşün, duygularınla değil mantığınla karar ver...
Aileni özlemek falan herşeyi bir yana bırak, gitmek senin için nasıl olucak kalsan ne olucak bunu düşün?
En doğru kararı sen verebilirsin...

senin icin dogrusu ne olacaksa onu yap bence...
4 yilini vermissin ona yeter oyaladigi...
gelecegine yön ver sen en iyisi...
eger gitmen gerekiyorsa git ki bence ayrilmak icin illa bir yerlere gitmen gerekmiyor...
anlattigina göre ailenlede iliskisi var o zaman ailenden biri ona sert dille artik istemedigini anlatsin...
hic bir seye mecbur degilsin hele bir ayrilik icin hic istemedigin halde cekip gitmek zorunda hic degilsin...

yani yurt dışına eski flortünden kurtulmak için gitmen bence yersiz
burdaykende ondan kurtulabilirsin
ciddiyetini hissettirebilirsin
ama sen egitim veya kazanç için gitmek istiyorsa hiç durma oranın şartlarına bak birde buranın

Hepinize çok teşekkür ederim.
Okadar kararsızım ki...Ne yapıcağımı bilemiyorum.Aslında iyi bi işim var.Gidip geldikten sonra ya iyi bi iş bulmazsam diye düşünüyorum.Ama gitmekte bazı şeyler değişip iyi olabilir.Kararsızlık ne kadar kötü birşey.

Gidiceksin ya yine ordaki aileyle anlaşamazsan...ayrıca beni rahatsız ediyor kısmı sacma ara polisi savcılığa gidin ailenle zaten durumu ailen biliyor.ayrılmak istiyorsan dag başımı burası işin de iyiyse kal burda ayrıl ondan da ne garip ya sen korktukça üstüne gelmesi doğal...acaba sen d ehala seviyor musun onu da bitmiyor bu ilişki.

X