Gitmeyen o inatçı göbek..

Interstellar

Cover me!
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
33
26
28
Merhaba hanımlar. Forumu yıllardır takip ediyorum fakat pek aktif değilim. 1.75 boyundayim. 85 kilo ile diyete başladım. 1 ay geçti suan 75 kiloyum. Bir 10 kilo daha vermem gerekiyor tabi ki. Fakat size sorum şu. 10 kilo vermeme rağmen o alt karın ve göbekten pekte kurtulamadım. Spor olarak pek vaktim olmadığı için sadece yürüyüş yapıyorum. Onerebileceginiz bir kur bir detoks ya da bir spor var mıdır?

Bol mekik ve yer hareketleri onerebilirim. Yuruyus sadece sizi zayiflatir sekil vermez. Yer hareketleri ile sekillenir ve sıkılasirsiniz.

1 ayda 10 kilo 85 kilo ile diyete başlayan biri için çok fazla öncelikle bunu yazayım .
Muhtemeldir ki yağ yakımından çok kas ve su kaybı oluşmuş , bu da görüntü olarak yahu 10 kilo gitti ama hala fit bir görüntüm yok durumunu doğurmuş.

Spora vakit ayırmamak diye bir şey yok bence .
İnternetten bulabileceğin bir kaç göbek ve karın egzersiz videosunu en azından her gün 20 dk düzenli yaparsan taş gibi olursun

kür olarak sana önerebileceğim mutlaka ki sporla beraber ama ;

yoğurt/limon /pul biber yatmadan 2 saat kadar önce (mide problemin yok ise )

ya da ;

Göbek ve Simitleri İnceltmek İçin (spor sonrası)

Yarım Bardak Light süt
Yarım bardak su
1 yemek kaşığı süt tozu (kahve beyazlatıcı değil)
1 çay kaşığı toz tarçın

Ya da ;

Turbo Yağ Yakıcı İçecek

400 ml su
1 yk bal
1yk limon suyu
2 dilim taze zencefil
1/2 çay kaşığı zerdeçal
1/2 çay kaşığı anason
1/2 çay kaşığı karabiber

Görüşüne saygım sonsuz fakat baya incelmiş durumdayım. Sarkma falan olmadı zaten. Tek sorunum o göbekti. Zaten gerekli yardımda da bulunmuşsun. Çok teşekkür ederim ilgine. :)

Saat kaçta yürüyorsunuz?? Ben akşam eşim izin vermediği için geç saatte gidemiyorum sabah da erken kalkamıyorum eşim işten 7 gibi geliyor mecburen saat 6 da çıkıyorum o saatte de kimse olmuyor çok sıcak oluyor.. Mecbur o saatte çıkıyorum bn de 176 boyundayım diyet yapıyorum pilates ve yürüyüşe bu hafta başladım.. İnş senin gibi verebilirim.. K bakma konuyla ilgili bilgim yok ama kilo başlangıcı ve boyumuz aynı olunca ilgimi çektiniz.. Önereceğim spor zaten yürüyüş dsha önce baya vermiştim bu şekilde..
Yüzme de olabilir yaz ayı en iyi spor valla. Zumba dansı olan kurslar olabilir hem eğlenceli hem de kilo verdirici.
Size sorum saat kaçta yürüyorsunuz? Ve adet döneminde de yürüyor musunuz?

İkinci de zencefil olmasa olur mu bana yasak da? Bi de bu karın bacak kol egzersizleri var ya bence yağ yaktırmaz. Ter atmalıyız kardiyo yapmalıyız onunla bu videoları desteklerdek faydası olur dşye düşünüyorum.

Öncelikle tavsiyelerin için teşekkür ederim. Ben yuruyuslerimi genelde akşam güneş battıktan sonra yapıyorum. Ama senin için uygun değilse sabah erkenden yuruyebilirsin. Erken kalkan yol alır. :) Ve regl döneminde yürüyorum evet. Sadece ilk günü istisna olarak kabul ediyorum. Yürüyüşün bu dönemde oluşan ağrılara oldukça faydası var. Hafif sporlar ile böyle ağrıların varsa bundan da kurtulabilirsin. :)

Teşekkürler cnm cvp için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…