gidiyorum kızlaaarrr!!

allah kurtarsın sağsağlimm darısı gunu geldiğinde bizlerinde basına

Canım benim belki de bebeğini aldın kollarına ömrü uzun bahtı guzel olsun inşallah bol bol koklar opersin artık sana da bebbişine de saglıklar diliyorum

allah yardımcın olsun canımm inşallah sağ salim bebişi alırsın kucağına dualrımız seninle...

benim olayımın aynısını yaşıyosun canım bende de nstde herşey cok güzel ama suyumuz hic kalmamıştı ve birgün bile riske atamayız dedi ve ogün beni sezeryana aldı doktor şimdilik böyle düşünüyosun aynı şeyleri bende düşündüm daha erken geldi hazır degildim ama böyle olması bir bakıma iyi olmuş ya normal doguramazmışım zaten catım dar oldugundan bide kızıma erken kavuşmak muhteşem bişi oldu şimdi mis kokusunu icime ceke ceke uyuyorum allah kolaylık versin inş. ummarım sezeryandan sonra cok agrı sızı cekmezsin allah analı babalı büyütsün inş. kızını hadi bakalım hayırlısıyla git hayırlısıyla gel..

cnm ne güzel bebişine kavuşuyosun işte .. herşey yapılır yavaş yavaş.. ne mutlu.. darısı başımıza..

Kızlar hepinize çooook teşekkürler, evimizdeyiz bebeğimle, şimdi hikayemi yazcam inşallah, darısı sizlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…