gidiyorum kızlaaarrr!!

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
716
86
kızlar merhaba, biliyosunuz geçen hafta ev taşıdım, size yazmıştım çok zor oldu taşınmak, bebeğimin suyu çok az demiştim hani ya size, bugün doktora gittik tekrardan, nst iyi çıktı ama suyu tamamen bitmiş, plesantasıda yaşlanmış, üstelik çatı muayenesi oldum ve çatım dar çıktı açılmada hiç yokmuş, kafası da yukardaymış bebeğimin. Dr sezeryana alıyoruz hemen seni dedi, yarına kadar bile beklemio, susuz kalmış sıkıntıya girer diye, benimde eşiminde ailesi başka şehirlerde, eşimle gidiyorum şimdi doğuma annem doğumdan sonraya yetişecek ancak.. ya kızlar ya yazarken inanamıyoruum hala doğuma gittiğime, daha 20 gün vardı doğuma çünkü, elim ayağım titriyo ağlayıp duruyorum bugün için planım bu değildi şoktayım, bu arada yan odada adamlar bebeğimin odasını kuruyolar akşam yerleştiririm diodum olmadı, yani artık karnımda olmucakmı ani oldu çok, dün gece son kezmi uyudum onunla karnımdayken Allah'ım inanmıyorum ya, şaşkınım onu görebilecekmiyim şimdi, ben gidiyorum dua edin bana kızlar nolur dua etcem hepinize, hep destek oldunuz hepinizi çok seviyorum, Allah'a emanet olun...

canım Allah yardım etsin hayırlısıyla doğumun herşeyin gönlünce olur dilerim kendinede bebişinede iyi bak ne mutlu kavuşacaksın

benimde aralık Allah herkeze hayırlısıyla bebişlerine kavuşmak nasip etsin

tatlım çok sevindirici bir haber, bebişini kucağına alacaksın... iyiki doktor zamanında durumu farketmiş. dualarım seninle. sen de bizim için dua etmeyi unutma, çünkü, anne adayının doğum yaparkenki tüm duaları gerçek olurmuş:) bana şimdiden bir sürü sipariş gelmeye başladı bile:)
inşallah bir an önce ayağa kalkarsın ve herşey yolunda gider.
öptüm seni, sakın stres yapma, bugün senin en güzel günün:)

canım Allah yardımcın olsun Allaha emanet ol
İnşallah doğumunu sağ salim gerçekleştirirsin, o minicik masum meleğini sağ salim kucağına alırsın inşallah
korka emi dua et bizde edicez ttalımm
Allahım yar ve yardımcın olsun:teselli:

canim bak ne güzel bebişini kolllarina alicaksin allah yardimcin olur hiç endişelenme bol bol dua et herşey yolunda gider inşallah doğum hikayeni ve durumunu bize bildir meraklaniriz temmuz annişleriyle

Canım allah yardımcın olsun inşallah bi sorun olmadan sağlıkla doğar bebişin....Darısı bizim başımıza inşallah erken doğum olur diye çok korkuyorum umarım benim bebişimde sonuna kadar dayanır ....Güzel haberlerini bekliyorum ikinizede bol sağlık diliyorum......

allah yardımcın olsun..inş. hayırlısıyla bebişini kucagına alırsın
ikinizide korusun yüce allahım...

Allah 'ım bi avazda inşallah cnm sıkma kendini gerçi bebişi görünce hepsini unutacaksın hadi Allah kurtarsınnn

canım benim sakin ol. bebeğine kavuşuyosun. hayatın boyunca unutmıyacağın ve anlatacağın bir günün ne olduğunu anlamadan şaşkınlıkla bitmesine izin verme... evet planladığın gibi olmamış anlıyorum seni ama herşeyde hayır vardır öyle düşün... ALLAH yardımcın olsun. güzel haberlerini bekliyoruz...

canım benim allah yardımcın olsun dualarımız seninle artık darısıda bizim başımıza hadi git ve bebeğini al................................

allah yardimcin olsun canim ne guzel iyi dusun ki iyi olsun oglusunu alcaksin kucagina ne guzel
rabbim sag selim kucagina almayi nasip etsin insallah bizleri unutma sakin ha
allahim kurtarsin seni ve bebegini
neyse ki doktor iyi zamaninda gormus fark etmis hadi hayirli haberlerinizi iki uc gun icinde bekliyoruz seni insallah al da gel yavrunu

allah yardımcın olsunn canımmm...
hayırlı haberlerini bekliyoruz....
dualarımız seninleeee....

allah yardımccın olsun canım inş. sag saglim kavuşursun bebişine.. darısı bizlere inş..

sakin ol canim..bebisler daha coook degistirecek günlük planlarimizi :)) seninki simdiden alistirma yapiyor ..
allah yardimcin olsun ..

allah yardımcın olsun canım hiç korkma dualarımız senınle..hayırlı haberlerını beklıyoruz canımm

cnım dualarımız seninle merak etme allahın izniyle bebişin kollarında olck

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…