Gıdım nasıl erir

Princes1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
319
106
26
50 kiloyum ama gıdım var. Çok sinir oluyorum görüntüsüne bide başörtüsü takınca dışarı taşıyor resmen 🤭 liposuction yaptırmak istemiyorum zararı olur diye ama nasıl kurtulurum sizce fikri olan var mi

50 kiloyum ama gıdım var. Çok sinir oluyorum görüntüsüne bide başörtüsü takınca dışarı taşıyor resmen 🤭 liposuction yaptırmak istemiyorum zararı olur diye ama nasıl kurtulurum sizce fikri olan var mi
Yaş itibari ile gıdım oluşmaya başladı.. yüz masajı uygulayan yerler var, yazlık dönüşü düşünüyorum… liposuction gibi işlem sonrası cilt berbat oluyor.. yüzde çökme, ciltte dalgalanma, sarkma gibi 🙄

Hergün yapmak gerekiyor sanırım, kullanıyormusunuz
Ben kullanıyorum ama daha yeni yeni. Benim gıdım yok ama taşın etkisini hissedebiliyorum, cildimin sıkılaştığını. Haftada 3 gün öneriliyor. Uygun yağ ile birlikte. Ben yağı da gratisten aldım portakal yağı çok hoşuma gitti.

Ben kullanıyorum ama daha yeni yeni. Benim gıdım yok ama taşın etkisini hissedebiliyorum, cildimin sıkılaştığını. Haftada 3 gün öneriliyor. Uygun yağ ile birlikte. Ben yağı da gratisten aldım portakal yağı çok hoşuma gitti.
Teşekkürler bilgi için, herhangi yağ olsa olur değilmi, pahalı yağ almaya gerek yok

Teşekkürler bilgi için, herhangi yağ olsa olur değilmi, pahalı yağ almaya gerek yok
Instagram yada YouTube’da yüz yogası videoları yayınlayanlar hangi yağları kullanılacağını anlatıyor. Ben portakal yağından memnun kaldım. Evde kekik yağı vardı bir deneyeyim dedim yüzüm yandı, rastgele kullanmayın. Üzüm çekirdeği yağının yorumlarında çok övüyorlardı ben kullanmadım bilmiyorum.

Yüz yogası yapabilirsiniz, herkes 1 ay içinde faydasını gördüğünü söylüyor ama ben o kadar denemedim henüz

X