Bölgesel İncelme Gıdık eritmek için neckline slimmer?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
tamam canım teşekürler bende alıp kullanıyım ozmn inşlhh tamamen kurtuluruz.

Arkadaşımın kuzeni de almış 3haftadır fln kullanıyomuş işe yarıcak qibi dio, sıkılaşmış baya

bende alıp denemek istiyorum yüzüm çok tombul:) umarım işe yarar kendi satış sitelerinde 50 tl falan ama gitti gidiyorda 12 - 13 tl ye kdr var taklidi olamaz heralde ? ordan almayı düşünüyorum ?

Son düzenleme:
bende alıp denemek istiyorum yüzüm çok tombul:) umarım işe yarar kendi satış sitelerinde 50 tl falan ama gitti gidiyorda 12 - 13 tl ye kdr var taklidi olamaz heralde ? ordan almayı düşünüyorum ?

ordanmı alsak acabaabilmiyorumkismile

ben ordan alıcak gibiyim taklidi falan olmaz heralde ya arada çok fiyat farkı var 50 tl vermeye değmez sonuçta işe yarayıp yaramıcağını da tam olarak bilmiyoruz

Kullananlar görüşlerini paylaşabilirlerse herkesin merakı giderilir o zaman.....

ben bu ürünü aldım bugün geldi ve ürün resmen sahte 50tl ve ünlü bi siteden aldım içinden cd çıkmadı çantası lekeli sanırım kullanılmış ürün göndermişler dikkatli olun hem yaparken boynuma ağrı girdi ben sevmedim yinede sizbilirsiniz

ben gittigidiyordan aldım 13 tl ürün + 4 tl kargo toplam 17tl benimkinden de cd cıkmadı canta dedikleride çok dandik birşey hadi neyse bunlar önemli değilde ürünün kendiside hiç kullanışlı değil bir faydası olcağını kesinlikle sanmıyorum 2 gündür ürünü deniyorum kullanıyorum ama boşuna yani bu ürünün sahtesi olcağını da zannetmiyorum bence nerden alırsak alalım işe yaramaz bir alet zaten ürün yaylı birşey kendin elinle yukarı aşağı yapıp bastırıyosun popalar gibi yada kafanı aşağı yukarı indirip kaldırıyosun hiç ummuduğum gibi birşey çıkmadı benim tavsiyem boşuna alıp paranızı çöpe atmayın tabi yinede siz bilirsiniz denemek isterseniz ama işe yarar birşey sanıp boşuna hevesleniyoruz..

bende gıdımdan çok şikayetçiydim bu urunu bi arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. gayet guzel ve gerçekten işe yarıyor. ama çok tutuldugu için sahteleri fazlaymış orjinal satan bir kaç site varmış hemenucuzal diye bi site var ben ve bir kaç arkadaşım ordan aldık. tavsiye ederim..

bende gıdımdan çok şikayetçiydim bu urunu bi arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. gayet guzel ve gerçekten işe yarıyor. ama çok tutuldugu için sahteleri fazlaymış orjinal satan bir kaç site varmış hemenucuzal diye bi site var ben ve bir kaç arkadaşım ordan aldık. tavsiye ederim..

valla benim aldığım site Neckline Slimmer.gen.tr resmen sahte ürün gönderdiler ve hiç kullanışlı değil boynunu müthiş zorluyor 2 gün kullandım 3. gün boynuma ağrı girdi iade için tl açtım boyun kaslarınız güçleniyorya ondan arımıştır demezmi valla fitil oldum bunlar hep para tuzağı aldanmayın

valla benim aldığım site Neckline Slimmer.gen.tr resmen sahte ürün gönderdiler ve hiç kullanışlı değil boynunu müthiş zorluyor 2 gün kullandım 3. gün boynuma ağrı girdi iade için tl açtım boyun kaslarınız güçleniyorya ondan arımıştır demezmi valla fitil oldum bunlar hep para tuzağı aldanmayın

Ben gg'un universal sitesinden aldım.5 $ kargosuyla beraber.Cd'si yok ama bu kadar ucuza aldığım için önemsemiyorum işe yararsa ne ala.Yaramazsa da canım sağolsun :KK70: 50-60 verseydim üzülürdüm tabi.

nihil'cim özelden msj yazamıyorum mesaj sayım yeterli olmadığı için sanırım tam anlaşılmamış mesajım ben ebay'den aldım.Daha önce hiç alışveriş yaptın mı ebay'den?

Merhabalar,

Neckline Slimmer ürünümüz hakkında sorularınıza cevap verebilirim. Ürünü satıyor olmamızdan dolayı değil, bizzat kullanmışlığım var.

Bazı bayanların sahte ürünlerle tanıştığını okudum. Malesef diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Neckline ürünümüz de kalitesiz taklitleri "internet reklamları, google reklamları" sayesinde satılmaktadır.

İade garantisi olmayan hiç bir ürünü satın almayın. Bu konuda da yalan söyleyen siteler var, bu nedenle iade garantisi veren sitelerin de şirket ünvanlarını, sabit hat numaralarını ve açık adreslerini almanızı öneririm.

Neckline Slimmer bir Top Shop ürünüdür arkadaşlar.

Neckline Slimmer gerçekten hayret verici bir ürün. Kullanılmaya başladığınız günden itibaren gıdığınızda farklılıklar hissetmeye başlayacaksınız. Fakat ayna karşısında hemen bir performans beklemeyin. Düzenli olarak kullanın, memnun kalmazsanız ürünü geri alıyor, paranızı iade ediyoruz.

benimde gıdığım var günde 2 dk elimi gıdığıma koyup ağzımı açıp kapasam aynısı olur gibi sanki

X