Bölgesel İncelme Gıdık eritmek için neckline slimmer?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

cicim89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
41
0
Slm kızlar qıdık ertimek için neckline slimmer kullanan war mı? Gerçekten işe yarıyo mudur acaba..

valla canım ben de bu ürünü merak ediyorum krem falan işe yaramıyor yaa sinirim bozuldu o kadar pahalı birşey de değil alıp denicem belki işe yarar oda olmadı son çare cerrahi müdahale olcak...

valla canım ben de bu ürünü merak ediyorum krem falan işe yaramıyor yaa sinirim bozuldu o kadar pahalı birşey de değil alıp denicem belki işe yarar oda olmadı son çare cerrahi müdahale olcak...

Aynen cnm ben de almayı düşünüyorum kremler bi işe yaramıyo qerçekten de:KK43:

benim annem de geçen hafta aldı. yapması çok kolay ben de denedim zaten cd si var analtıo nasıl yapılacağını hiç de üşenilcek bişey değil anneminki bir hafta bile biraz toparlandı gibi. gerçi onunki semra özal gibi

evet düzenli kullanan arkadaşlar bildirsin.

Bu arada kızlar gıdığın gitmesini ya da azalmasını isteyenler facercise yapsınlar. Yani yüz jimnastiği. Gıdış için bir kaç hareket biliyorum ve ben şahsen uyguluyorum. İşe yarıyor.

evet düzenli kullanan arkadaşlar bildirsin.

Bu arada kızlar gıdığın gitmesini ya da azalmasını isteyenler facercise yapsınlar. Yani yüz jimnastiği. Gıdış için bir kaç hareket biliyorum ve ben şahsen uyguluyorum. İşe yarıyor.

slm canım bendede biraz gıdı var ve de beni oldukça rahatsız ediyor .bir kaç hareket var demişsin tarif edebilirmisin merak ettim

herhalde bunu alan arkadaşlar çok memnun kaldı ki daha buraya ugramıyorlar

cevap bekliyoruz kızlar lütfen biri yazsın

slm canım bendede biraz gıdı var ve de beni oldukça rahatsız ediyor .bir kaç hareket var demişsin tarif edebilirmisin merak ettim

dik oturunuz. başınız öne baksın. hemen çenenizin altını, boğaz kaslarını kasın. Kasarken, alt dudağınız yamuluyor gibi oluyor. Boğaz bögenizde sağlı sollu iki kas geriliyor. Çocukken filan o tarz hareketleri çok yapmışsınızdır şımarırken.

o şekilde kasın bırakın, kasın bırakın. Kasarken başınızı biraz öne (aşşağa değil ) eğebilirsiniz, o şekilde daha iyi çalışıyor kaslar. Bu hareketi 20 defa yapın her sabah. faydası oluyor.
Youtube da facercise diye girdiğinizde gıdış giderme hareketleri bulunuyor

paylaşım için sağol reinedelamour

ben deniycem bu egzersizin biraz değişiğini yapıyorum ama işte insan unutuyor hergün yapmayı

alet olsa aklıma gelir dışarı çıkmadan makyajımı yaparken onu da hergün yaparım diye düşünüyorum

neckline yerine cenemizin altina elimizi yumruk yapip onu cenemizle asagi itsek ayni islevi görmezmi ?

bugün neckline slimmer elime geçti. nişanlım çeyizimize almış :)

az önce egzersizleri yaptım. Boğaz ve çene kaslarımı müthiş çalıştırdığını hissettim. hatta halen biraz yanma var gibi.

işe yarayacağından eminim.. ama elbette zamana ihtiyaç var.. gelişmelerden size bahsederim. Gerçi öyle çok büyük gıdışım yok benim ama yine de fark yaratacağına inanıyorum.

X