ggüvercin'den Tüm Ürünlerde Sezon Sonu İndirimi... Kaçırmayın!!!

soğuk kış günlerinde imdadınıza yetişecek bir ürün.. isterseniz bilgisayarınızın karşısına koyun, isterseniz çocuk odasına, isterseniz banyonuza.. çok kolay taşınabilen bir alet.. duvara da monte edilebiliyor.. 1500 W ... kutusunda yollucam , hiç kulllanmadım... sadece 10 ytl. ye...kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

SİSLEY marka.. pastel tonlarda dar paça.... kot cinsi bir kumaşı var...38 beden... 7 ytl...

Son düzenleme:

etiketi hala üzerinde, üstünde 40 beden yazmasına rağmen kalıbı dardır.. içi yumuşacık peluştan.. hem de piyasadaki fiyatının çok altında veriyorum :teytey: 25 ytl ye düştü... :1shok:

sezon sonu.. son fiyatım 20 tl arkadaşlar..... :dance:kaçırmayın.....

Son düzenleme:

koton sevenler, buraya.. 40 beden uçuk pembe renkteki bu güzel keten göynek 7 tl

Son düzenleme:

bunun da etiketi hala üzerinde , .. severek almıştım ancak Aydın a taşınalı kazak giyemiyorum.. bu güzel merserize kazağı ise 10 tl ye veriyorum....kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

çok tatlı uçuk renklerde bu merserize kazak ta m-l bedenlere olur.. 8 ytl.....

5 ytl yaptım...

Son düzenleme:

eşim kendisine almış fakat kendisinin L beden olduğunu unutmuş:roflol::roflol: yumşacık bir penyesi, çok tatlı bir rengi var.. aslında satmaya kıyamıyorum ama bizden kimseye olmuyor.. vatandaş faydalansın hihoyyyt M bedendir.. 5 ytl.....

file , tığişidir.. sağlam naylon ipten örüldü.. yıllarca kullanılabilir... 10 tl.... 38-40 beden için....

Son düzenleme:

38-40 beden e uygun kışlık etek.. esnek kumaştır ve çok rahattır.... bu fiyata kaçmaz... 5 ytl....

Son düzenleme:

sıcacık tutan bu eldivenler, küçük elli hanımlar ya da çocuklar için. 2 ytl....

Son düzenleme:

36-37 num.arası çizmeler,siyah deri... az giyilmiştir.. yeni gibi.. pahalıya almıştım ama çok ucuza vericem.. çünkü topuklu giyemiyorum.. 18 tl......

15 tl yaptım...................

Son düzenleme:

bu güzel iççamaşırları, hiç kullanılmamış olup, 8 ytl ye vercem.. kalitesi süper, sütyen alttan desteklidir.. yerimseniben

ha bu arada üst 80 beden ... altta 38-40 hatta 42 beden giyenlere rahatlıkla olur... -tatlicadiarzu-

tülden , boydan boya astarlı , uzun elbise..... S beden Javelin marka.... 10 ytl.....

5 tl yaptım.. kaçırmayın....

Son düzenleme:

piknikte, yürüyüşte rahat edebileceğiniz bir pantalon.. cepli ve kemerlidir...yanları lastikli olduğu için 38-42 bedene kadar olur...etiketi hala üstünde 5 ytl.....

ilginç bir tayt.. elbise ve eteklerin altına botlarla çok şık olacaktır.. haki yeşil renginde... hiç kullanılmadı..38 beden 2 ytl....

Son düzenleme:

yılın moda rengi , çok cici... S beden 36-38 hatta 40 bedenlere bile olur.. ... 8 ytl....

5 tl... yaptım.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…