Geyiğin Gülleri

kızın olsun bileklerine burma takalım kız tombiş tombiş...

valla ennde sonunda minnak tavşanların iyi okuması, iyi şeylere sahip olması için eve koyup işe gideceğiz, hayat zor.. E atadan dededen bişeyler de kalmadı ki satalım bişey yapalım...

hiç sormakii kalmadı 3ün 1i kaldı :))))

ya yeterki olsun sponsorları çokk ama işte olmiii

şş az bakın huyluu tuba bi malum kişi vardıya onun adısı KIRMIZI olsun

KIRMIZI dedikmi anlayınkii ya görev başında yada biyere bişi yazıyo hahahahahaha
gördüm onu şimdide aklıma geldi

çiçek 12 aydı 5 kaldı:kedi:
lülü kaç para ayfon 4 ben tlfnumu daha yeni deiştim zatende kocamınkini versem üste saydırsam hahaha

ayy ancak okudum geldım
certur hayırlısı olsun hakkında dinlen ohh ne guzel

çiçek kardeşine geçmiş olsun inşallah bişe olmaz

tubi dolunayın kocası bitirmiş diziye bilem başlamış adam kısa dönemmiş o demek

lülü çiçekin dediği gibi mami boncuk takarık pipisine

saol bitanemmm .

sinan tuzcu, çok güzel hareketlerdeki bülent hep birlikte gitilerdi şimdi onlar döndü benimki sövüo ama rahatı yerinde ya şükür kısa olsa daha zor yapardı bide benimki titiz gaybana yatamazdı öyle koğuşta felan şimdi evi var görsen garsoniyer diyom oraya :roflol:

dolunayın kocası sinan tuzcu tubi anlatmıştı ya ondan şeyy etıım
dizide bildiğin normal tv dizisi başka bişe değil :roflol:

gidip ziyaret edebiliyormusun peki?? öyleyse sorun yok :))

yok canım cumadan geliyo pztesi gidiyo. evde kalıo memur sayılıo şimdi zaten 8-5 mesai :roflol: özel saglık sigortası vardı iptal etti emekli sandıgıyım ben diye öyle komik olduki:roflol:

dolunayın kocası sinan tuzcu tubi anlatmıştı ya ondan şeyy etıım
dizide bildiğin normal tv dizisi başka bişe değil :roflol:

ya olum siz neyce konuşuyonuz yok dolunay yok kırmızı benneyaptımki

çiçek geçmiş olsun cnm benim de sürekli gözüme bişler kaçar durur çok korkabildim

certur sen bi süre daha takıl böle ruhuna pozitif enerji topla

kız cübbeli güzergah araştırmamı yaptım,bi yarım sat irken çıkabilirsem tranfiğe kalmadan eğer..6,30 gibi merkezdeim senin tükkan ne yanda sankim çok biliom ya etrafı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…