Geyiğin Gülleri

gitmeyin birasdan resimlerimi eklicemmm perdelderimiinnn bluetootla atcan pc ye :)

üstün açıkmı yatıyon lülük üşütme iltihap olarsın bide

çiçek demem makyajı yaptır ikisine de hangısını beğenırsen ona gidersın olmamı zemuszemus

üstün açıkmı yatıyon lülük üşütme iltihap olarsın bide

çiçek demem makyajı yaptır ikisine de hangısını beğenırsen ona gidersın olmamı zemuszemus

cumarteasi o işi halletcem huysuzumm
gitcem saç denemesi yapcam en önemlisiii
o bankacı kadın bana dedikiii kesinlikle saçılarını açık bırakk
şuan saçlarım tam popomdada :roflol::roflol:
düğünden hemen sonra kescemmmmm

ÇıÇEKKK taraya giderdim ben öncedenn fatih güsel yaparr ismimi ver ona :) denemede istersen gelirimseninle 333ü makkaj için çok güsel diyolar ama taradaki kız nasıl yapıyo bilmiyom

deli osurmalık gaz değil içimde patlıyoo gece iç çamaşırıylan yatıyom camda açık ondan zay

bende açık bırakmıştım çiçek hatırlıyonmu lülük lülüktü:)

benım kayınım bayan kuaförü ona az çektirmedım hergun bı model yaptırdım
en son açık bırakmaya karar verdık
makyajıda öle önce önce haifif pembe tonları denedık
sonra yeşil sarı yaptık eyyy gidi ayın 17 sınde 2 yıl olcakk vay bee

ama ben gelinde özellikle yazın açık saçı sevmiyorummhemen düşüyoo sıcaktan dolayıı çirkin görünüyooo

benım saçısım düşmedi lülükk
ayyy bıda evlenesim geldı yawww
evlılık yıldönumumde giysemmi bıda gelınlığimi olarmı ki acep

kocamı çok seviyorummmmmm ona aşığımmm sevgi pıtırcığıyız bizzsempatiksalakcinni

EVET HATIRLAMAZ OLURMUYUMMM SENİİ
KIZZZ AYNANIN ÖNÜNDE GELİNLİĞİNİ ÇIKARMAYA BAŞLADIGIN HALİN AKLIMDA :jeyyar:
ama ben gelinde özellikle yazın açık saçı sevmiyorummhemen düşüyoo sıcaktan dolayıı çirkin görünüyooo

AMAA BENİM GİBİ KOCA KAFA DEĞİLSİNKİ SEN BANA TOPUZ OLURUM TOP :)))

AY AĞAÇ OLDUM çiçek burdaa hala bekliyom eklicen diee

AZCIK DURRR ANCA ATABİLDİM HİLMİ GELDİİİ ONUNLA HAYALLER KURUYODUK :):):):):)))))

kızım hayal kurma yeri orasımııı :roflol::roflol::roflol::roflol:

pekliyommboshayallersmile

öncelikle akşam bitti perde işleri karanlık oldu bazılarııı telefon bide tam belli değil puslu gibin :):):):):):))))

sildimmm misafirler üzgünüm :))

]

Son düzenleme:
çiçemmm yatakodanın perdesiylen yani kanatlarıyla yatanın başısı çok uyumlu çok güsel ama keşkem o tokmakları taktırmasaydın yinede güsell

mutfağın pek görünmüyo ama sanırım biraz karanlık olcakk gibi geldi bana

misafir salonun süperrrrrr perdelerine bayıldım cıvıl cıvıl en renkli orası olcak gibi çok güselll olmuşş

oturma odan yine yok niden ? bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…