Geyiğin Gülleri

sancılarım tuttu dün serumla engellendi işte

bebek dönmüşş yola girmiş heran gelebilir yani

sancılarım tuttu dün serumla engellendi işte

bebek dönmüşş yola girmiş heran gelebilir yani

selaaaaaaam kimsecikler yok galba yine.

güllüşşşşş hayırdırrr canım yaa senin kız da aceleci çıktı galba:) benden önce doğurma sakınnnnnnn:)

bizimki girmemiş daha doğum kanalına fln beklios..

nidahım sorma ne aceleci çıktı bu kız sabırsız anası gibi

hayırlısı bakalım ne zmm doğururuz

bu arada günayyyyyyyyyyyyyyyydııın sabah işe arabayla geldim kaptırmışım sanırsam 7:25'te geldim kargalar dükkanı açmamıştı bile :))

nidahçım senin de az kalmış heyecan var mı??
ben daha olmamış bebeğimin doğumunu düşünüp heyecan yapıyorum herhalde olsa daha bi fena olurum :))
görmemişin şeysi benimki işte :)

ya bide bişi dicem şu tecavüz haberleriyle ilgili bu sabah ayşe arman ayşe aral ve yonca tokbaş!ın yorumlarını okudum;
yonca tokbaşınki çok doğru özellikle ya kadın diyor ortalara çıkalım birşey yapalım ama adım görünmesin, kim olduğum bilinmesin diyen bi dolu hatun var ortada. Halbuki biz susarsak bak Siirtteki gibi biz bu defterleri kapattık diyo adam çıkıyo işin içinden.. Bi grubu çocuk diye salıyorlar; allahın cezaları sanki o ölenler de bebek değildi.. günah hiç mi içleri sızlamıyor; ben böyle haberleri her okuduğumda bana ya da yakınıma olmuşçasına sinirleniyorum kimsenin mi burnunun direği sizlamıyor ya!!!

sinirlendim sizle paylaşmak istedim, sabah sabah ağır bi konu ama (

certurum 20 mayıs son günüm doluyo ama biz o güne kadar gidemices sanırım

günaydın bu arada :))

certur canım 12 mayıs görünüyo bizim de ama normal doğum beklioruz nasipse belli değil heral herşey olabilir çok heyecanlı garip bişe ya:)

güllüşş az kaldı vallaa sağlıkla gelsinler inş tatlımm

ben varımmm
certurr ben olayları kanım donarak okudum yaa..
Çocuk bunlar ne vahŞıce

..haberlerde yayınlasalar daha kÖtÜ Çocuklar Örnek alıyo sokakta oynadıkları Çocuklara belkıde farklı gÖzle bakacaklar..
Nasıl bır dÜnya olduk anlamıorumm

GÜLŞENNN GECE RÜYAMDA SEN BENİ NİLÜ BEBEK SEVİYODUKKK
BEN ÖYLE ÖPÜYORUMKİİİ KOKUSU İÇİME ÇEKİYOM DEĞİŞİK KUTU GİBİ Bİ EVDE3YİZZ ay çok değişiktiii

kızlar size bişey sorcam Şu Mrkafonide pırlanta elmas yüzükler varya
acabaa gerçekmi sonuçta markaları var vede acaba göründüklerinden küçüklermii..elmas yüzük var bitane 1 milyar acaba nasıldırr değermii

AMA SORUN ŞUKı GÜLŞEN RÜYAMDAKı BEBEK ERKEKTı :)
adıda emirmişşş ne alaka bilmiyom :) belkide senin bebeişin yavuklusu girdi rüyama :roflol:

erkekmi

bizimki bide doğuyomuş erkek :roflol:

çiçek boğarım seni ozaman ,hep pembe giymek zorunda kalır valla herşey pembe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…