Geyiğin Gülleri

kaz tüyü olanlar var onları atamam huylu ama diğerlerini ilkkez yıkıcam saten bu yıl almıştık onları bakalım bişi olmas inş

dün ilk defa kışlık kaldırdım gardrobum taşınca bikaç parçayı yan odadaki gardroba koydum ehe ehehe...
çok tembelim yaw.. ama bu haftasonu inşallah veri,lecekler diye ayıracağım ama nereye versem bilemiyorum keşke bulabilsem bir ihtiyaç sahibi..

dün ben alışveriş yaptım...
önce lcw'ye gittim yani alışveriş merkezi açıldı kozyatağında kozzy diye sonra da viaporta gittim mango ve kotom outlette alışverişin dibine vurdum resmen ama 4 liraya siyah ceket aldım , 10 liraya abiye var idi...
bi ayakkabı alamadım hiç onlar pahalı geldi..

4 liraya ceket miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelikafaduldenakannehir

insan çöpe atmaya kıyamıyo bende öyleyım bırının işine yarasın istiyosun
yıtık sökük değil olmuyo kısa yada dar gelıyo benımde öyle
vercek birilerini buluyo annem ama

4 liraya ceket miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelikafaduldenakannehir

vallahi aldım elbise aldım o pahalı idi 12 tl... böyle böyle 150 verdim mangoda...
lcw'de de 110 gitti.. adil ışıktan bi ceket bide blüz aldım falan.. 300-350 bıraktım gene toplamda.. ama bütün yaz daha almam yeter bunlar tepe tepe...olumunekankayizsmile

bende yan traftaki komşuma verdim kışlıkları çıkarırkene ayırdım hepp köyde fakir var dediii giyerler dedi verdim. çantalarım çizmelerim vardıı yesyeni ama modası geçmiş giymediğim onları verdim öle mutlu olduki ben giyerim dedii.

certur outlet mağazamıydı
mudo da adilışkda falan indirim yok şuan da burda

adil ışıktan önceden çok alışveriş yapardım ama merkezdeki mağaza kapandı avm dekindende hiçbişi beğenemiyorum salı pazarı gibi geliyo bana

mudoda çokgüsel şeyler var fakat çok aşırı pahalı orasıda

lülüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Şeniz
neler duyuyorum akannehir

SOOOOOOOONNNNNNNNN 1SAAT 15 DK... eyvahedigeldismile

kızlar ne çok yazmışınız ben gideli antalyaya
oku oku bitmiyoooo bu ara markafoni limango derken anca geldiiiim
herkeşler iyimişş çok sevindim
antalya iyi geçmeni kayınvalideyle hiç de romantik olmadı
sefmedim bi daaa gitmicem
benim koca işinin peşinden koştu biz de onun peşinden
ama bol bol balık yedimmm o değdi işte

daha dorusu şöle sölimm bu ay hiçkimseye sölemedenn aşılama yaptırdıkk normalde önümüzdeki cuma test yaptırmam gerekiyodu ama ben dayanamadımm 11.gün olan yani bugünn kan verdimm saten hamileysem kanda çıkarrr. kimseye sölememiştim şimdi sölüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…