Geyiğin Gülleri

benimde temizlik yapmam lazım ama nasıl
şu aralar zorlamak istemiyorum kendimi
perdeler falan gözüme batıyor artık :KK43:((

öle düşünüyorum glşen ama haziran belkide temmuzu bulur taşınmamızz öle perde halı yıkamamda silip süpürmem lasım toz almam lasım yavaş yavaş aksesuarlarıda kaldırdımm
sabahta aponun bi akrabası gördü sana gelmek istiyoruz diyo dedim deniz abla taşınayımda öle gelin mok götürüyo evi
ozamand edi ferideye gidicez alınmassın dimi yok dedim nie alınayım :))

öle düşünüyorum glşen ama haziran belkide temmuzu bulur taşınmamızz öle perde halı yıkamamda silip süpürmem lasım toz almam lasım yavaş yavaş aksesuarlarıda kaldırdımm
sabahta aponun bi akrabası gördü sana gelmek istiyoruz diyo dedim deniz abla taşınayımda öle gelin mok götürüyo evi
ozamand edi ferideye gidicez alınmassın dimi yok dedim nie alınayım :))

aksine çok mutlu olurum :roflol:

Günaydın kızlarrr
nasılsınızz
23 tstyili haftasonu birleşti 3 gün izin yaptım yattım uyudum akşamları gesdimmm
şimdi geldim yine lanett yere işteyim
azcık geçmişe baktımmm
çok güldümm tubişin yangın söndürme aletine lülünün yaptıgı espiriye altıma yaptım :roflol:
sonraaa lülü saçların harika olmuşşş
bayıldımm faceye yorumda yazdım:)
gülşennn ben lülüyle gelirim bebişi görmeyeee ebru gelmesse gelmem bilesinizz :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlarrr
nasılsınızz
23 tstyili haftasonu birleşti 3 gün izin yaptım yattım uyudum akşamları gesdimmm
şimdi geldim yine lanett yere işteyim
azcık geçmişe baktımmm
çok güldümm tubişin yangın söndürme aletine lülünün yaptıgı espiriye altıma yaptım :roflol:
sonraaa lülü saçların harika olmuşşş
bayıldımm faceye yorumda yazdım:)
gülşennn ben lülüyle gelirim bebişi görmeyeee ebru gelmesse gelmem bilesinizz :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

ebruyu cok merak ediyom :roflol::roflol::roflol:

gelmedimi kızlar halaaa
kızlarr benim face siliyom kendi adıma açıyom şimdi ayşe fatmadan gelen yorumları filan siliyorum haberinis olsunnn :)

huylu hanım dağıtmışsın gecelerdeee biralar felannn ne ayakkk göstermelikmi tuttun yohusam içtinmiiiii:eek:lmaz:

günaydın yawru ceylanlarıııııııııııııııııııım
heryerlerim tutuldu belim boynum
dün kaynanayla gittik ya köye orda rüzgar çarptı sanırsam
belim de boynumla havluyla geldim valla hafif de bengay krem kokabilirim kusura bakmayın:))

X