Geyiğin Gülleri

Edelim canım sıkılma sen kızın da sıkılır sonra..
45 dk dır telefondayım kulağıma yapıştı resmen... bu kadar rahatsız oldum eskiden kocamla evlenmeden önce konuşur dururduk sıkılmazdım.. yaşlanıyomuyum ne :))

güle güle andac; antalya havası neyim getiriver bari ben çalışırım 23 nisanda zannımca :KK43:(

takvime bak.. evlilik yıldönümümde hamile kalsam bu aralar doğuracakmışım.. ah hain kocem benim, bi şeettirmedi de bebek sevemedik :):):)
ev araba borç babalıktan korkuyor derken çocuksuz kalacağım...

CıDDı tansiyon problemi yaşıyorum bilgisayara bakamıyorum ki sürekli başım dönüyo yine 7/3düşmüş tansiyonum napıcam bilmem

CİDDİ tansiyon problemi yaşıyorum bilgisayara bakamıyorum ki sürekli başım dönüyo yine 7/3düşmüş tansiyonum napıcam bilmem

çok geçmiş olsun lülü, dikkat et kendine bol su içmiyormusun artık yoksaaaa:eek:lmaz:
tansiyonu dengeliyor sukaydirigubbakcemile2

kızlar bugün buraya selam deyip gtim tuhaf oldu arkadaşlarım sürpriz doğumgünü yapmışlar şaşakaldım pek mutlu oldum güllüşenim iyi gidiyo tatlım seninde iyidir inşallah göksenin cim eşinle konuşmana çok sevindim herşeyi konuşma kız tel. bu hatayıda eşim yapardı ben uyarırdım herşeyi söyleme diye:1rolleyes:

takvime bak.. evlilik yıldönümümde hamile kalsam bu aralar doğuracakmışım.. ah hain kocem benim, bi şeettirmedi de bebek sevemedik :):):)
ev araba borç babalıktan korkuyor derken çocuksuz kalacağım...
aynı kaderi yaşıyoruz bende eşimin yüzünden çocuga hasretim boshayallersmile
CİDDİ tansiyon problemi yaşıyorum bilgisayara bakamıyorum ki sürekli başım dönüyo yine 7/3düşmüş tansiyonum napıcam bilmem

geçmiş olsun tatlım mutlaka dr görün ihmal etme:1hug:

günaydın canlarr

yine sabah sabah sinirim bozuldu

doktorra gidicektima doktorun işi çıkmış gitmiş diğer doktora yönlendirmiş:S

hazırlandım oturdum aşa

yarın gidicem şimdik :sinifsinif:

sabah erken kalktım bisürü iş yaptım yatardım aşaya hoff

nilü nie öle oluyosun git bi görün doktora :S

GNAYDIN KISLARR

akşam gittim bebeği gördüm allahımmm nsıl güsel nasıl güselllll varyaaa hiç gelesim gelmedi eve uzun zamandır da sevmemiştim bebek ama bu yeni doğmuş saçlar simsiyahhhhh yanaklar pembişş ay gözlerini açamıyooo aldım kucama öle güsel kokuyokiii onu sevmekten ağlayasım geldiii çok güseldiii yaa

dün nesliyle konuştuk baya herşeyi anlattı bana detaylı

:KK43:(((((((((( alahım öle bi sabır verdiki onun içine iyi geldi bana yaşadıkları çok zor

evet gülşen kızzz aminnn

ama görmen lasım yaaaa babası hep kucanda tutuyoo koymuyo yere görsennn ağzı kulaklarında

normal sancısı gelmiş glşen anlamamış bu gaz sanmış gitmişki 4cm açıklık doğuruyoo bu ağla ağla yıkmış ortalığı ben normal yapamam die hemşire demişş bu allahın bi lütfu sana mucize yani açıklın çok güsel az daha sancı çeksen pıt die doğuracan demiş ama bu istememiş mecbur amelyata almışlar doğursa doğurcak yanii

X